Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Oyun Haberleri » Masaüstü Kutu Oyunları Bilgisayarınızın Masaüstüne Geldi – Humble Bundle Tabletops

Masaüstü Kutu Oyunları Bilgisayarınızın Masaüstüne Geldi – Humble Bundle Tabletops

humble-bundle-tabletops

Eminim ki pek çoğumuz masaüstü FRP ve dijital oyunlar dışında kutu oyunları oynamayı da çok seviyoruz. Bahsettiğimiz kutu oyunları Tabu veya Monopoly’den biraz daha öte olarak Risk, Munchkin veya Settlers of Catan gibi oyunlar tabii ki.

Humble Bundle, bu hafta masaüstü kutu oyunlarını bilgisayarlarımıza taşıyor.

Bu oyunlara piyasaya değerinden çok daha az bir ücret ödeyerek sahip olabilirsiniz, bu sırada aynı zamanda bağış da yapmış olursunuz ve dünya çocuklarına ve su koruma vakıflarına yardım etmiş olursunuz. Humble Weekly Bundle Tabletops‘ta neler var?

7 dolara kadar herhangi bir ücret öderseniz:

  • Small World 2 Complete Pack
  • Magnifico
  • Talisman Digital Edition + Frostmarch Expansion

oyunlarına sahip olursunuz.

humble-bundle-tabletops-oyunlar

7 dolardan daha fazla ödediğiniz takdirde yukarıdaki oyunlarla birlikte:

  • Catan: Creator’s Edition
  • Ticket to Ride Complete Pack
  • 100% Orange Juice + Syura & Nanako Character Pack

oyunlarına da sahip olursunuz.

Humble Bundle, bu sefer sadece dijital değil aynı zamanda fiziksel bir ürün de veriyor. Eğer 32 dolar öderseniz içerisinde zarlar, pullar ve masaüstü oyunlarınızda kullanabileceğiniz çeşitli ürünler olan Humble Tabletop Box da satın alabilirsiniz. Üstelik bu kutu için ekstra nakliye ücreti ödemeyeceksiniz.

İlginizi Çekebilir  GameX Ödülleri 2015'in Kazanan İsimleri Belli Oldu

Eğer kutu oyunlarını seviyorsanız bu fırsatı kaçırmayın. Bu sayede bu kutu oyunlarını evde yalnızken bile bilgisayara karşı oynayabilirsiniz. 6 gün sonra sona erecek bu fırsata hemen buradan ulaşabilirsiniz.