Oyun Haberleri

Masaüstü FRP Heyecanı Neverwinter’da!

neverwinter-frp-banner

Oyuncular arasında son derece popüler olan oyun içi etkinlik Respen’in Harika Oyunu Neverwinter’a geri dönüyor.

Beşinci Neverwinter modülü olan Rise of Tiamat’ın çıkış tarihini 18 Kasım olarak duyuran Perfect World Entertainment ve Cryptic Studios, bu heyecan verici duyuruyu gizemli Respen’in oyunuyla destekliyor. Respen’in Harika Oyunu 13 – 17 Kasım tarihleri arasında Neverwinter’da oynanabilecek.

İlk olarak 1 Nisan’da oynanmaya başlanan Respen’in Harika Oyunu, maceracılardan oluşan bir partiyi minyatür heykellere dönüştürüyor ve oyuncular klasik Dungeons & Dragons kampanyalarını anımsatan bir macerada yerlerini alıyorlar.

Respens_Game_Screens_5

Respen’in Harika Oyunu minyatür masaüstü oyunlarını seven Neverwinter oyuncuları için düzenlenmiş eğlenceli bir oyun içi etkinlik. Etkinliği, tüm Neverwinter kahramanlarını bu Harika yeni oyunu denemeye davet eden gizemli ve muzip Respen Durothil yönetecek. Neverwinter’ın popüler kahramanları Çavuş Knox, Makos, Celeste, Xuna ve Rhix ile masaya oturan oyuncular, kendi karakterlerinin minyatür versiyonlarını zindan tahtasında ilerletecekler. Elf prensesini kurtarmak ve zindanı temizlemek için çok yüzlü zarı atın, karton ayraçlarını ve hayalgücünüzü kullanın. Respen bizzat zindan efendisi rolünü üstlenecek ve maceracı parti bataklıklarla karanlık ormanları keşfederken oyunu kendisi anlatacak.

18 Kasım’da yayınlanacak olan Neverwinter: Rise of Tiamat,  dördüncü Neverwinter modülü Tyranny of Dragons’daki ve Neverwinter Kuşatması etkinliğindeki olayların devamı niteliğinde. Ejderha Tarikatı beş başlı zalim ejderha tanrıçası Tiamat’ı Dokuz Cehennem’den diriltmeye çalışırken, macerasever oyuncular güçlerini birleştirmek ve Neverwinter şehrinin felaketle sonuçlanabilecek kaybını engellemek zorundalar. Neverwinter: Rise of Tiamat, Wizards of the Coast’un yeni masaüstü macera modülündeki hikayeyi tamamlıyor ve hayranların, dünyanın en büyük rol yapma oyununda daha da aktif olmalarını sağlıyor.

Respens_Game_Screens_3

Hızlı kesmeyen savaşları ve destansı zindanlarıyla büyük kitleler tarafından sevilen MMORPG aksiyonu Neverwinter’da muazzam Neverwinter şehrini ve şehri çehreleyen kırsal bölgeleri keşfedebilir, ikonlaşmış bu şehrin tarihini öğrenebilir ve düşmanları dize getirmek için amansız bir mücadelenin içine girebilirsiniz.

Wizards of the Coast’un Dungeon & Dragons Unutulmuş Diyarlar evreninde geçen Neverwinter’da Tiamat’la savaşmaya çok az kaldı. Tiamat yükselene kadar, Respen’in Muhteşem Oyunu’na katılın ve zar atın. Şeytanınız bol olsun!

Neverwinter’ı hemen oynamak için buraya tıklayın!

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Resident Evil Village Oyunu Çıktı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.