Oyun Haberleri

Lost Saga Açık Beta Detayları Belli Oldu

lost-saga-banner

Nexon Avrupa, büyük heyecanla beklenen Lost Saga’nın açık beta testinin detaylarını açıklıyor ve 24 Nisan’dan itibaren tüm oyunseverleri capcanlı online multiplayer brawler deneyimine davet ediyor.

Kapalı beta sürecinde Lost Saga’da oyuncuların geri bildirimleri ile bir dizi değişiklik gerçekleştirildi. Bunlardan biri de aralarında Reaper, Ninja Assassin, Monkey King, Zorro, Dartagnan, King Arthur V-Mechanic ve Gladiator’ın da bulunduğu 15 yeni oynanabilir karakter eklenmesi oldu.

Angkor Wat ve Construction Site isimli yeni haritaların yanı sıra Crusade (21 kat) ve PVE Deep Forest yeni oyun modları oyuna eklenirken, yenilenen Boss Raid modu da Lost Saga’nın zengin dünyasının sunduğu oyun deneyimini yeni bir seviyeye yükseltecek.

Lost_Saga_GorselKapalı beta testine katılanları özel bir hediye bekliyor: Hero Scroll. 3,000 Peso (oyunun para birimi) değerindeki Hero Scroll, oyuncuya birçok karakter arasından rastgele birine sahip olma şansı veriyor. Süresi de tamamen oyuncunun şansına kalmış. Yeni karakterler, 2 saat, 10 saat ya da şanslıysa kalıcı olarak oyuncuların olacak!

Kapalı beta testine katılanlar arasında 5. seviyeye ulaşan oyuncular, açık betanın ilk haftası içinde 1 adet Hero Scroll ile ödüllendirilecekken, 10. seviyeye ulaşmış katılımcılar ise yine ilk hafta içinde 2 adet Hero Scroll ile ödüllendirilecek.

Lost Saga’nın açık beta testine katılmak için hiç bir kısıtlama ve ön koşul bulunmuyor. Her yaştan oyuncuya açık olan Lost Saga, hararetli kapışmalar için Türk oyuncuları bekliyor!

Lost Saga, İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca, Lehçe ve Türkçe olmak üzere toplam 6 dilde oyunculara ulaşıyor.

Resmi Lost Saga internet sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

İyi oyunlar!

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.