Oyun Haberleri

Lords of Waterdeep Şimdi Steam’de

Dungeons and Dragons markası altında çıkmış, bizleri Unutulmuş Diyarlar‘ın büyük kenti Waterdeep’te (Derinsu) politik çekişmelere sokan Lords of Waterdeep kutu oyunu, şimdi evinizde de arkadaşlarınızla oynayabilmeniz için dijital ortama aktarıldı.

Wizards of the Coast ve Playdek iş birliği ile dijital ortama taşınan Lords of Waterdeep isterseniz bilgisayara karşı isterseniz arkadaşlarınızla birlikte oynamanız mümkün.

Unutulmuş Diyarlar‘ın en kıymetli incisi, Görkemler Şehri Waterdeep, politik çekişmelerin karanlık sokak pazarlıklarıyla harmanlandığı amansız bir şehir. Peki şehrin maskeli lordları olarak Waterdeep’in hazinelerini kimi zaman tatlı dille, kurnazlıkla, kimi zaman da kaba kuvvetle ele geçirmeye muktedir misiniz?

Lords of Waterdeep strateji oyunu 2-5 kişiyle oynanıyor ve ortalama 1 saat sürüyor. Şehrin maskeli lordları olarak ajanlar kullanacak, sizin için görevlere kalkışacak maceracılar bulacak ve kazandığınız hazinelerle şehrin üstündeki hakimiyetinizi arttırmaya çalışacaksınız. Yeni binalar satın alarak şehri büyütecek, bunların sağladığı imkanlarla yeni manevra kabiliyetleri kazanırken rakip lordların gelişimine taş koyacaksınız.

Lords of Waterdeep, Steam’de yerini aldı, hemen buradan satın alabilirsiniz. Bununla birlikte Undermountain ve Skullport ek paketlerini de oyuna ekleyebilirsiniz. İyi oyunlar.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  WoW Token ile Altın veya Zaman Alın!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.