Anasayfa » Haberler » Oyun Haberleri » Lords of Waterdeep Şimdi Steam’de

Lords of Waterdeep Şimdi Steam’de

Dungeons and Dragons markası altında çıkmış, bizleri Unutulmuş Diyarlar‘ın büyük kenti Waterdeep’te (Derinsu) politik çekişmelere sokan Lords of Waterdeep kutu oyunu, şimdi evinizde de arkadaşlarınızla oynayabilmeniz için dijital ortama aktarıldı.

Wizards of the Coast ve Playdek iş birliği ile dijital ortama taşınan Lords of Waterdeep isterseniz bilgisayara karşı isterseniz arkadaşlarınızla birlikte oynamanız mümkün.

Unutulmuş Diyarlar‘ın en kıymetli incisi, Görkemler Şehri Waterdeep, politik çekişmelerin karanlık sokak pazarlıklarıyla harmanlandığı amansız bir şehir. Peki şehrin maskeli lordları olarak Waterdeep’in hazinelerini kimi zaman tatlı dille, kurnazlıkla, kimi zaman da kaba kuvvetle ele geçirmeye muktedir misiniz?

Lords of Waterdeep strateji oyunu 2-5 kişiyle oynanıyor ve ortalama 1 saat sürüyor. Şehrin maskeli lordları olarak ajanlar kullanacak, sizin için görevlere kalkışacak maceracılar bulacak ve kazandığınız hazinelerle şehrin üstündeki hakimiyetinizi arttırmaya çalışacaksınız. Yeni binalar satın alarak şehri büyütecek, bunların sağladığı imkanlarla yeni manevra kabiliyetleri kazanırken rakip lordların gelişimine taş koyacaksınız.

Lords of Waterdeep, Steam’de yerini aldı, hemen buradan satın alabilirsiniz. Bununla birlikte Undermountain ve Skullport ek paketlerini de oyuna ekleyebilirsiniz. İyi oyunlar.