Oyun Haberleri

Londra’nın Puslu Atmosferinde Kan Emmeye Hazırlanın, Vampyr Çıktı

İlk duyurulduğu 2015 Haziran’ından beri yakından takip ettiğimiz ve merakla beklediğimiz Vampyr oyunu nihayet bugün çıktı.

DONTNOD Entertainment tarafından geliştirilen ve Focus Home Interactive tarafından dağıtımı yapılan oyunda henüz vampir olmuş bir karakteri canlandırıyoruz.

Oyunun Konusu

1918 yılı, Londra. Yeni vampir olmuş birisin, Dr. Jonathan Reid. Bir doktor olarak hastalıktan harap olmuş şehri iyileştirmelisin. Bir Vampyr olarak ise iyileştirmeye söz verdiğin insanlarla beslenmeye lanetlendin.

İçindeki canavarla yaşamaya alışacak mısın? Vampyr avcılarıyla ve diğer doğaüstü yaratıklarla savaş. Lanetli güçlerini kullanarak çevrendeki insanları etkileyip onların yaşamlarının derinlerine in ve bir sonraki kurbanının kim olacağına karar ver. Kararlarını kendin ver; yaptıkların ya Londra’yı kurtaracak ya da onun sonunu getirecek.

Sherlock Holmes misali araştırmalar yapacağımız, kanını emdiğimiz kurbanların geçmişleriyle yüzleşeceğimiz Vampyr oyununa uygun ödeme şartlarıyla Playstore’dan ulaşabilirsiniz.

İyi oyunlar. 

İlginizi Çekebilir  Lovecraft Tadında Kısa Film - Black Sugar

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu