Oyun Haberleri

Lineage 2: Revolution’da Yeni Yıl Etkinlikleri Başlıyor

Lineage 2: Revolution oyuncuları yeni yılın yaklaştığı şu günlerde Aralık ayının son iki haftası boyunca, Hazine Sandığı ve Yeni Yıl Harf Toplama Etkinliği’ne katılarak birbirinden güzel ödüller kazanacak.

Netmarble Games Corp., dünya çapında en hızlı büyüyen mobil oyun şirketi, popüler mobil MMORPG Lineage 2: Revolution oyunu için iki yılbaşı etkinliği düzenleyeceğini açıkladı. Her iki etkinlik de, Hazine Sandığı Etkinliği ve Yeni Yıl Harf Toplama Etkinliği 4 Ocak 2018 saat 11:00’a kadar devam edecek.

Hazine Sandığı Etkinliği’nde Lineage 2: Revolution içerisindeki alanlara hazine sandıkları yerleştirilecek. Oyuncular maceraya çıktıklarında hazine sandıkları bulacak, sandığın türüne ve buldukları yere göre sandığın içinden çeşitli eşyalar elde edecekler. Üç çeşit hazine sandığı var; her alanda bulunabilen Sıradan Hazine Sandığı, her alanda ve Botanik Zindanı’nda çıkan Gümüş Hazine Sandığı ve Altın Hazine Sandığı. Hazine sandığı bulanlar Adena, Güç Şerbeti ve ‘Harf Toplama Etkinliği’ için harfler, yılbaşı ağacı rozeti, Rudolf rozeti, Noel Baba rozeti ve daha fazlasını kazanacak.

Yeni Yıl Harf Toplama Etkinliği’nde oyuncular çeşitli oyun içeriklerini bitirerek belirli kelimeleri oluşturacak harfleri toplayacaklar. Altı harf ile HAPPY, NEW, YEAR, RUDOLPH, HOLIDAY ve SANTACLAUS kelimeleri yazılabilir. Eğer bir oyuncu “HAPPY” kelimesi için ‘H’, ‘A’, ‘P’, ‘P’, ‘Y’ şeklinde 5 harfi de toplarsa, harfleri verip ödül alabilir.

Harf kombinasyonları ve ödül karşılıkları şöyle:

HAPPY – 10.000 Adena

NEW – 2 Tek Kullanımlıklar Sandığı

YEAR – 300 Güç Şerbeti

RUDOLPH – 1 İksir Özü Paketi

HOLIDAY –Ekipman & Binek Ekipmanı Güçlendirme Parşömeni Sandığı (Binek Ekipmanı Tılsımlama Parşömeni, Silah Güçlendirme Parşömeni, Zırh Güçlendirme Parşömeni veya Aksesuar Güçlendirme Parşömeni eşyalarından bir tanesi).

SANTACLAUS – 1 Kutsal Parşömen Seçim Sandığı

Ayrıca eğer tüm yılbaşı rozetlerini toplayan oyuncu ‘Tatil Hediye Çorabı’ kazanı, içerisinde Yeni Yıl Harf Toplama Etkinliği’ndeki tüm ödüller vardır (TÜM harf kombinasyonlarının toplamına eşit).

Netmarble Global Ofis Şefi Seungwon Lee, “Bu güncellemeyle oyunculara yılbaşı tatilinde yeni ve farklı bir içerik sunmayı amaçlıyoruz. Oyun açıldığından beri oyunculardan çok olumlu tepkiler alıyoruz ve bu yeni iki etkinliğin nasıl bir etki yaratacağını merakla bekliyoruz.” dedi.

Daha fazla bilgi için Lineage 2: Revolution sitesini ziyaret edebilirsiniz: http://l2.netmarble.com

YouTube player

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Dungeons & Dragons Dijital Oyunları

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.