Oyun Haberleri

LEGO Batman 3: Beyond Gotham Oyunundan İlk Video

lego-batman

LEGO Batman serisi tüm hızıyla devam ediyor. LEGO firmasının mini figürlerinin tasarımları ile hayat bulan Batman, yine eğlenceli bir maceraya bizi davet ediyor.

Adam West’in 1966’daki Batman dizisi ve filminden beridir kimse LEGO Batman serisi kadar Batman ile dalga geçmemişti. LEGO Batman 3 oyunu, yine eğlenceli bir oyun olacak gibi görünüyor.

lego-batman-3Oyunda Batman ne zaman ciddi konuşmaya başlasa başka bir karakter gelip Batman’in tüm ciddiyetini bir anda yerle bir ediyor. Yeri geliyor, oyundaki replikler bizi gülme krizine sokuyor. Yine böyle bir atmosferde Batman uzaya çıkıyor! Evet, LEGO Batman 3: Beyond Gotham (Gotham’ın Ötesinde) ismini boşuna koymamışlar demek ki. Gerçekten de Batman, bu kez Gotham’ın çok ötesinde!

Oyunun geçtiği döneme baktığımızda Justice League‘in the Legion of Doom ile savaşını görüyoruz. Brainiac tarafından komuta edilen The Legion of Doom, dünyayı ele geçirmeye çalışırken kahramanlarımız da bu birliği durdurmaya çalışıyorlar.

Oyunda 150’den fazla DC karakteri ortaya çıkarılabilecek. Puanları topladıkça ve bölümleri geçtikçe bu karakterleri açabileceksiniz. Oyunun en çok konuşulacak görüntülerinden bir tanesi de muhtemelen Batman’in uzay kostümü olacaktır.

Lego Batman 3 oyununun PlayStation 4, Xbox One, Wii U, PlayStation 3, Xbox 360, 3DS, Vita ve PC’ye çıkması planlanıyor (daha ne kaldı ki). Oyunu bu senenin sonbahar döneminde oynayabileceğiz.

Lego Batman 3: Beyond Gotham fragmanı:

İlginizi Çekebilir  Darkest Dungeon ile Karanlık Zindanlara Dalın!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu