Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Oyun Haberleri » The Humble Store ile Her Gün İndirim

The Humble Store ile Her Gün İndirim

The Humble Store banner

The Humble Bundle, pek çok oyunseverin yakından takip ettiği bir platform. Platformun amacı, oyunları çok uygun fiyatlarla satışa çıkarıp, elde edilen paranın bir kısmını da yardım olarak kullanmak. Sadece 1 dolar vererek, daha fazlası için ise 5 dolar vererek bir sürü oyuna sahip olurken bir yandan da yardım vakıflarına ve kuruluşlarına yardımda bulunuyorsunuz.

The Humble Bundle, haftalık olarak veya 15 günlük olarak yaptığı bu kampanyaları başka bir şekile de dönüştürdü. The Humble Store ile artık her gün indirim var.

The Humble Store, ilk gününde 50.000$ gibi bir yardım toplamayı başardı. Don’t Starve, Chivalry, Orcs Must Die 2 gibi oyunlarla açılışı yapan The Humble Store, kazancının %10’unu yardım kuruluşlarına, %75’ini oyun yapımcısına, %15’ini de kendisine alıyor. Ayrıca yaptığı %50’nin üzerinde indirimlerle oyuncuları da fazlasıyla memnun ediyor.

Artık yapmanız gereken bir şey var. Siz de The Humble Store bağlantısını sık kullanılanlara ekleyin ve her gün ziyaret edin. Böylece muhteşem kampanya ve fırsatları da kaçırmayın.

The Humble Store’un tanıtım videosu:

İlginizi Çekebilir  Lords of Waterdeep Şimdi Steam'de