Oyun Haberleri

Humble Bundle’dan Aylık Üyelik Fırsatı

humble-mumble-montly-banner

Uygun fiyatlar ve kampanyalar ile oyuncuların yüzünü güldüren Humble Bundle yeni üyelik sistemini tanıttı. Oyuncular artık aylık üyelik sistemi ile birçok oyuna hızlıca ulaşabilecek.

Humble Bundle oyuncuların yüzünü güldürmekle kalmıyor, kazanılan paranın bir kısmını da önemli alanlara bağış olarak aktarıyor. Bu açıdan oyun pazarının en dikkate değer firmalarından biri olarak da öne çıkıyor. Firma şimdi ise yepyeni bir kampanya ile oyuncuların karşısında.

İlgili Makaleler

Oyuncular aylık olarak hazırlanan ödeme planına dahil olarak, her ay yeni bir oyuna sahip olacaklar. Aylık 12 dolar karşılığında Humble Monthly adı verilen bir üyelik sistemine kaydolma fırsatı sunuluyor. Üyeliğiniz devam ettiği sürece her ay bir oyunun dijital kopyasına sahip olacaksınız.

Oyunların da öyle saçma sapan ya da bilgisayar seçimiyle yapılmayacağının garantisi veriliyor. Şimdi üye olduğunuz takdirde, Legend of Grimrock 2’e hemen sahip olabileceksiniz. Kampanyaya istediğiniz zaman katılıp çıkma şansınız var. Detayları resmi sitesinden öğrenebilir ve üyeliğinizi başlatabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  Playstore'da %90'a Varan Şubat İndirimleri Başladı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu