Oyun Haberleri

Hi-Fi Rush ile Müzik Dolu Aksiyona Katılın! Hi-Fi Rush Şimdi Çıktı!

Xbox ve Bethesda’nın Developer_Direct programında Tango Gameworks, hayranlarını Hi-Fi RUSH adındaki yeni oyunlarının duyurusu ve çıkışıyla şaşırttı.

Oyun, Ghostwire: Tokyo ve The Evil Within‘in yapımcısı ödüllü stüdyodan daha önce benzeri görülmemiş birtek oyunculu ritimli aksiyon oyunu. Hi-Fi RUSH, Xbox Series X|S ve PC için ŞU ANDA Game Pass’te. Ayrıca Microsoft Store, Steam ve Epic Games Store’da da mevcut. 

YouTube player

Hi-Fi RUSH çevrede sallanan ağaçlardan dövüşlerdeki her bir vuruşa kadar her şeyin müziğin ritmiyle beraber hareket ettiği renkli bir dünyada geçen bir ritimli aksiyon oyunudur. Dövüş sekansları müziğin ritmiyle mükemmel bir şekilde uyum sağlıyor, böylece oynanış sadece eğlenceli olmakla kalmıyor, aynı zamanda son derece tatmin edici oluyor. Oyuncunun hareketlerine sıradan ritim oyunlarındaki gibi müzik yön vermiyor. Aksine, oyuncular eksiksiz bir aksiyon oyununun özgürlüğüne sahipler. Ancak eylemleri ritme uydurmak oyuncunun saldırılarını müzikle beraber güçlendiriyor. 

Oyuncular, rock yıldızı olma hayaliyle yaşayan özgür ruhlu haylaz Chai olarak oynuyor. Bedenine bir robot kol entegre edilen teknolojik prosedür esnasında müzikçaları güç kaynağına takılınca şaşırtıcı bir “bonus” fark ediyor. Bir de bu yetmezmiş gibi deneyin arkasındaki şirket onu devre dışı bırakmak üzere “kusurlu” diye damgalıyor. Peşinden üst düzey şirket yöneticilerinden oluşan bir ekip ve bir robot ordusu gelirken Chai her telden müttefikten oluşan bir ekibin ve ritmik dövüşün yardımıyla kendisini savunup şirketin gaddar patronlarını alt ederek kaçmak zorunda. 

Nine Inch Nails ve The Black Keys gibi ünlü rock gruplarından lisanslı şarkılar içeren Hi-Fi RUSH sizleri kesinlikle ritme kaptırıp coşturacak. Oyun, Xbox Series X|S ve PC için Game Pass’te. Ayrıca Microsoft Store, Steam ve Epic Games Store‘da da mevcut.  

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Heroes of Might and Magic III HD Edition Geliyor!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.