Oyun Haberleri

HEX: Shards of Fate’in Yeni Kart Seti Herofall Yayınlandı

hex-herofall-banner

Gameforge ve Geliştirici HEX Entertainment kısa süre önce HEX: Shards of Fate oyununun “Herofall” adındaki beşinci kart setini yayınladı.275 kart seçeneği ile HEX’in kart yelpazesini genişliyor. Bu kartların 18’i destansı seviyesine sahip. 5. set yeni oyun mekanizmaları sunuyor ve daha derin taktiksel ve stratejik düşünce istiyor.

Bitmeyen bir koleksiyon tutkusu ve güçlü yetenekler

hex-herofall-gorsel-002

275 yeni kart arasından 77’si nadir, 18’i destansı ve 26’sı alternatif tasarımlı kart toplanabiliyor. Oyuncular yeni özellikleri de iple çekiyor. Örneğin elde bulunan “taaruz” birlikleri kartları güçlendirirken “yağma” oynandıktan hemen sonra etkisini gösteriyor. Burada kriptodan bir kart feda ediliyor, bu da ekstra bir güçlendirme etkisi sağlıyor. “Kahramanlık” ve “Dehşetengiz” “Ardor” ve “Yeraltı Dünyası” fraksiyonlarına özel olan kartlar oyunun dengelerini değiştirecek güçte.

“Kahramanlık” ile oyuncu özel etkilerden yararlanan kendi birliklerini güçlendirirken “Dehşetengiz” ile aynı hamlede saldırmak zorunda olan ve sadece bunun için kullanılabilen, küçük ve ucuz birlikler geliştirilebiliyor.

Ülkenin yeni şampiyonlara ihtiyacı var

hex-herofall-gorsel-001

Güncelleme yeni ekipmanlar, paralı askerler, kart kapları, PvE kartları ve soketlemek için 20 yeni ekstra değerli taş dışında “Yeraltı Dünyası’ndan” “Kan Dokuyan Zorath” ve Ardorlu “İki Tomahavk” gibi kendine özel sihirlere sahip 20 yeni şampiyon içeriyor. İki şampiyon da oyuna Dehşetengiz kartları getiren veya oyuncunun eline bir Kahramanlık kartı çağıran flamalar oluşturma yeteneğine sahip.

İlginizi Çekebilir  Batman: Arkham Knight'ın Çıkış Tarihi ve Kutu İçeriği

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu