Oyun Haberleri

HEX: Shards of Fate’in Signature Deckleri Başarı Getiriyor

hex-banner

Yayıncı Gameforge ve geliştirici HEX Entertainment müsabakalarda başarılı olma imkanı sağlayan üç yeni Signature-Deck yayınladı.

Kart setleri önceden kapsamlı bir kart koleksiyonu hazırlamaya gerek kalmadan turnuva ve ödül mücadelelerine hızlı bir giriş yapmayı sağlıyor. 60’ar karttan oluşan bu desteler, HEX: Shards of Fate ve başka kart takası oyunlarındaki başarılı desteleriyle meşhur Jeff Hoogland, Chris VanMeter ve “Varranis” adlı oyuncular tarafından oluşturuldu.

İlgili Makaleler

Türünün tipik özelliği olarak bu üç deste farklı farklı oyun stilleri ortaya koyuyor. Yotul Burn seti çok hızlı bir oyun akışına sahipken Ardent Assault destesinin gücü oyunun ortalarına doğru belirginleşir. Pathfinder Control ise tam adına yakışır şekilde oyunun odak noktasını savaş alanındaki olayların kontrolüne kaydırır.

hex-shard-of-fate-gorsel-2

Yotul Burn – Hızlı ve Tehlikeli

Jeff Hoogland çok sayıda büyük turnuvaya katılmış olan profesyonel bir TCG oyuncusudur. Kan ve yakut kırıklı Yotul Burn adındaki deste yapısı hızlı bir oyun stili sağlarken rakibe büyük bir baskı uygular. Bunu doğrudan hasar veren ve rakibi hızlı hareket etmeye zorlayan Çatlayan Yıldırım gibi eylem kartlarıyla gerçekleştirir.

Saldırıda rakibin tüm yaralı Şampiyon ve birimlerine iki hasar puanı daha veren Girdap Yaratan Kasap gibi saldırgan ordular bu seti harika bir şekilde tamamlar ve zafere giden yolun önünü açar.

Ardent Assault – Hamlelerle Zafere Doğru

hex-shard-of-fate-gorsel

Elmas ve yakut Chris VanMeter’in Ardent Assault destesini özelleştiren kaynaklardır. 20’den fazla TCG tecrübesi sayesinde oyun ortasına odaklanan desteleri kullanmayı iyi biliyor. Ardent Assault ilk turlarda daima gelişir ve sonraki turlarda tüm potansiyeline ulaşacak şekilde güçlenir. Oyun alanında kendi kontrolüne sahip tüm birliklere bir tur boyunca iki saldırı puanı ve bir savunma değeri veren Ardor Subayı bu oyun stiline iyi bir örnektir.

Pathfinder Control – Her Şey Kontrol Altında

TCG’yi çocukluğunda oynamaya başlayan Varranis, HEX: Shards of Fate için Pathfinder Control destesini hazırladı. Büyük haftalık kupalarda galibiyetler kazandı ve dünya çapındaki turnuvalara katılan başka kart oyuncularına koçluk yaptı. Onun setinde elmas, vahşi doğa ve safir kırıkları kaynaşıyor ve böylece çok kontrollü ve koordinasyonlu bir oyun meydana getiriyor.

Destenin hedefi avantaj sağlamak için rakip saldırılara Karşı Büyü ile karşılık vermektir. Ancak odak noktası Yıldız Işığı İz Arayıcısı birlik kartıdır. Bu kart ya destedeki diğer kartlar tarafından desteklenir ya da çok güçlü Coyotl Dalavereci’sinin oyuna girmesine yardımcı olur.

Oyunu indirmek ya da desteler hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak isterseniz Hex: Shards of Fate’in web sitesine göz atmayı unutmayın.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.