Oyun Haberleri

Heroes of the Storm’un Yeni Haritası Açıklandı!

garden-of-terror-banner

Son zamanlarda ismini sıkça duyduğumuz Heroes of the Storm’um yeni haritası belli oldu: ”Garden of Terror” Bu sefer haritamızda farklı bir özellik göze çarpıyor: Gece ve gündüz mekaniği. Peki gece olunca ne oluyor?

Haritamızda gece çöktüğü zaman bütün Mercenary Campler ortadan kayboluyor ve Night Horrorlar çıkıyor. Bu mekanik, Haunted Mines haritasındaki gibi tasarlanmış. Night Horrorları görmenize yardımcı olmak için haritada mor gösterge ile yerlerini gösteriyor. Gece çöktüğünde ise harita daha da karanlık bir hal alıyor. Karşı takımdan birinin size sinsice yaklaşması -hele ki görünmez ise- daha da kolaylaşıyor. Karanlık çöktüğünde takımınızla beraber olmanız sizin için daha iyi olacak gibi gözüküyor.

garden-of-terror-harita

Bir başka özellik ise haritamızda yer alan Infested Servantları keserek, tohum topluyoruz. İsteyenler Flowering Shambler adlı devasal bitkiyi de kesebilirler. Topladığımız tohumlar yüze ulaştığında her takımın kendi alanında bulunan topraktan Garden Terror’u çağırıyor. Çağıran oyuncumuz ”Terror” oluyor ve kullanabileceği iki yeni özellik açılıyor, tabii ki süresi de kısıtlı.

Yazar: Simay Ersözlü

 

İlginizi Çekebilir  World of Warcraft’ın Yeni Genişleme Paketi Shadowlands Sonbaharda Geliyor

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu