Anasayfa » Haberler » Oyun Haberleri » Hellblade Oyununda Çok Ölürseniz Kayıt Dosyalarınız Silinecek

Hellblade Oyununda Çok Ölürseniz Kayıt Dosyalarınız Silinecek

2 gün önce Steam’de yer alan Hellblade: Senua’s Sacrifice oyunu muhteşem grafiklerinin yanı sıra oyun hikayesi ile de oyuncuları büyülüyor. Yeni çıkan oyun, son dönemin en çok konuşulan fantastik oyunu oldu.

Oyun, farklı yapısıyla sizin oyununuzu da etkiliyor. Daha önce ölünce karakterin silinmesi veya kayıt dosyalarının silinmesi gibi şeylerle başka oyunların Hardcore modlarında karşılaşmıştık. Burada bu yapı oyunun hikayesine de işlenmiş.

Hellblade: Senua’s Sacrifice oyununda canlandırdığımız Senua karakteri oyunda öldükçe ellerinden başlayan sarmaşıklar yavaş yavaş omuzlarına doğru uzanıyor. Senua oyunda öldükçe bu sarmaşıklar daha da uzuyor, sonunda Senua’nın kafasına uzandığında Senua tamamen ölüyor. Bu da sizin oyuna kaldığınız yerden değil en baştan başlamanıza sebep oluyor.

Oyun mekaniği ağırlıklı olarak Senua’nın akıl sağlığı ile ilgili ve bu durumda Senua tamamen akıl sağlığını yitirmiş oluyor.

Yaklaşık olarak 6 saatlik bir oynama süresi sunan Hellblade: Senua’s Sacrifice oyununu Steam’den satın alabilirsiniz. Bu muhteşem oyun mutlaka kütüphanenizde yer almalı.

Güncelleme (15.08.2017 15:07): Yapımcı firma durumu yalanlamamış olsa da deneyen kişiler böyle bir şeyin yaşanmadığını belirtmişler.