Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Oyun Haberleri » Hearthstone’u Ateş Bastı!

Hearthstone’u Ateş Bastı!

hearthstone-blackrock-banner

Hearthstone: Heroes of Warcraft’ın yeni macera paketi PAX Fuarı sırasında duyuruldu. Yeni ek paket, World of Warcraft’ın en eğlenceli, en zor ve en karmaşık zindanlarından biri olan Blackrock Mountain’ı konu alıyor.

Hearthstone’a, Curse of Naxxramas’ın ardından yeni bir macera paketi ekleniyor. Oyuncular, Blackrock Mountain’in zorlu macerasına giriş yapabilecek.

PAX Fuarı sırasında duyurulan macera paketi ile 31 adet yeni kart oyunculara sunulacak. Oyuncuların bu kartları kazanması için Curse of Naxxramas’ta olduğu gibi bir dizi yaratığı dövmesi zorunlu. Blackrock Mountain ile 4 yeni macera kanadı açılacak ve her biri birbirinden zorlu olacak.

hearthstone-blackrock-gorsel-001

Oyuncular dilerse ön sipariş verebilecek. Ön sipariş verenlere özel kart arkası hediye edilecek. Öte yandan macera paketi piyasaya sürüldüğünde isterlerse oyun için altınla, isterlerse gerçek parayla maceraya dahil olabilecekler.

Şimdilik Blackrock Mountain hakkında çok fazla bilgi paylaşılmadı. Curse of Naxxramas’ta olduğu gibi 9 farklı Class Challange sunulacak. Ayrıca 4 kanadı bitirince, Heroic zorluk seviyesi ile de mücadele verebileceksiniz.

Blackrock Mountain 19 Mart’ta piyasaya sürülecek.

İlginizi Çekebilir  Fallout 4 Hakkında Yeni Bilgiler Geliyor