Oyun Haberleri

Harry Potter: Wizards Unite Yarın Çıkıyor

Pokemon GO oyunu ile bir dönem herkesi sokaklara döken Niantic, şimdi de büyücüleri sokaklara dökecek. 1,5 senedir beklediğimiz Harry Potter: Wizards Unite isimli arttırılmış gerçeklik oyunu yarın çıkıyor.

Yeni Zelanda ve Avustralya’da geçtiğimiz haftalarda beta testleri yapılan oyunun çıkış tarihi 21 Haziran olarak duyuruldu. Bu duyuru, yepyeni bir video ile yapıldı.

Türk Büyücüler Görecek Miyiz?

Pokemon GO oyunu ülkemizde de bir çılgınlığa dönüşmüş olsa da Niantic, oyunu resmi olarak Türkiye’ye açmamıştı. Harry Potter: Wizards Unite için 21 Haziran tarihi, global yayın tarihi olarak verildi. Yine de Pokemon GO oyuncularının yaptığı gibi Android için APK olarak oyunu mobil cihazınıza yükleyebilirsiniz. Apple kullanıcılarının ise ABD veya Avustralya gibi oyunun yayınlandığı ülkelerden yeni bir Apple hesabı açması oyunu indirmek için yeterli olacak.

Harry Potter: Wizards Unite, tıpkı Pokemon GO gibi bizi sokaklara dökecek. Bu sefer karşımıza pokemonlar değil, Harry Potter evreninden fantastik yaratıklar çıkacak. Asalarınızı hazırlayın!

İlginizi Çekebilir  Harry Potter and the Cursed Child'dan İlk Görüntüler Yayınlandı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu