Oyun Haberleri

Gaming İstanbul 22-24 Eylül Tarihlerinde Gerçekleşecek

Gaming İstanbul (GİST), seçim ve sınav takvimleri nedeniyle ertelendi. Etkinliğin yeni tarihi 22-24 Eylül olarak açıklandı.

Gaming İstanbul tarafından yapılan açıklamada şu sözlere yer verildi;

Geçtiğimiz günlerde dünyanın en büyük 8 uluslararası oyun ve e-spor fuarından birisi olan Gaming İstanbul (GIST), 16 – 18 Haziran 2023 tarihleri arasında Prof. Dr. Kadir Topbaş Gösteri ve Sanat Merkezi’nde düzenleneceğini sizlere duyurmuştuk. İki turlu Cumhurbaşkanlığı seçimleri ve devamındaki sınav takvimi sebebiyle oyunseverlerden ertelenmesi yönünde yoğun bir talep alıyorduk. Oyun tutkunlarının daha keyifli bir atmosferde bir araya gelebilmeleri için bu talebe kulak verdik ve GIST‘i 22-24 Eylül 2023 tarihine erteleme kararı aldık.

Bu yeni tarihte İstanbul Büyükşehir Belediyesi sponsorluğunda daha zengin bir içerik ile GİST’i oyunseverlerle buluşturacağız.

Diğer yandan GİST kapsamında yapılması planlanan oyun sektörüne yönelik iş geliştirme etkinliği ve ekosistemi Indieway’de ise bir erteleme olmayacak. Ünlü oyun yapımcılarını ve profesyonellerini yerli ve yabancı 1000 kadar önemli katılımcıyla bir araya getirecek olan Indieway, 16-18 Haziran 2023 tarihlerinde gerçekleştirilecek. Blizzard’dan Abigail Manuel, Activision’dan Monica Chen, Games for Change’den Arana Shapiro gibi uluslararası önemli isimler Indieway konuşmacıları arasında yer alıyor. Indieway ile ilgili mekan ve program akışını ilerleyen günlerde detaylı olarak sizlerle paylaşacağız.

Frpnet olarak biz de Gaming İstanbul’da olacağız. 22-24 Eylül tarihlerinde görüşmek üzere!

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.