Oyun Haberleri

GameX Game Jam, İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde Gerçekleşecek!

İstanbul Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi ev sahipliğinde ve GameX Uluslararası Dijital Oyun ve Eğlence Fuarı işbirliği ile düzenlenecek olan GameX Game Jam, geleceğin oyun geliştiricilerini bekliyor. Sizler de oyun geliştirmeye meraklıysanız, ekip arkadaşı arıyorsanız veya hali hazırda zaten bir ekibiniz var ise GameX Game Jam tam size göre.

Game Jam nedir?

Game Jam, oyun geliştiricilerin bir araya gelip sınırlı bir süre içinde oyun geliştirmeye çalıştıkları bir organizasyondur. Belli bir sayıda oyun geliştirici toplanır, kendi takımlarını kurar ve sınırlı bir zaman içinde verilen konuyla ilgili oyunlarını geliştirmeye çalışırlar.

GameX Game Jam’in diğerlerinden farkı nedir?

GameX Game Jam’i benzerlerinden ayıran, günün sonunda yapılan oyunların sunulduğu ve juri tarafından değerlendirildiği bir konsepti vardır. Ayrıca beğenilen oyunlar için GameX 2018 Uluslararası Dijital Oyun ve Eğlence Fuarı‘nda ücretsiz bağımsız geliştirici alanında stant hakkı verilecektir. 

İstanbul Bilgi Üniversitesi’ne nasıl ulaşılır?

Adres: İstanbul Bilgi Üniversitesi santralistanbul Kampüsü, Eski Silahtarağa Elektrik Santrali, Emniyettepe Mahallesi, Kazım Karabekir Cd. No:2/13, 34060 Eyüp/İstanbul
Google Maps Bağlantısı: Tıkla!

Bu sene GameX Game Jam, 30 Haziran tarihinde saat 9:00‘da başlayacak olup, ertesi gün saat 23:00‘da sona erecektir. İstanbul Bilgi Üniversitesi santralistanbul Kampüsü’nde gerçekleşecek olan Game Jam’de Unreal Engine Meet – Up Türkiye ekibi de bizlerle birlikte olacak. Siz de bu güzel etkinlikte yer almak istiyorsanız yerinizi şimdiden ayırtın.

Bu adres üzerinden kayıt olabilirsiniz!

İlginizi Çekebilir  Tarihin En Gelişmiş Grafik Motorunu Kullanan Black Desert Online Türkiye'ye Geldi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu