Oyun Haberleri

Final Fantasy VII Remake Part II Çıkış Tarihi ve Crisis Core Remastered Duyuruldu

Ayrıca iki oyundan da ilk fragmanlar geldi. Crisis Core: Final Fantasy VII Reunion bu kış, Final Fantasy VII Rebirth ise önümüzdeki kış bizlerle olacak.

Dün gece gerçekleşen Final Fantasy 25. Yıl Özel Yayını tam da geliştiricilerin vadettiği gibi “kısa ama dolu dolu” geçti. Final Fantasy VII Remake kreatif direktörü Tetsuya Nomura‘nın sunumuyla gerçekleşen yayın önce mobil kanadındaki Final Fantasy VII oyunları The First Soldier ve Ever Crisis‘le başladı, ardından Buster Sword masa saati (evet.) gibi ürünlerin tanıtımıyla devam etti ve nihayetinde beklenen duyurular peş peşe oyuncularla paylaşıldı:

Varan 1: Final Fantasy VII Remake Part II’den Çıkış Tarihi ve İlk Fragman Geldi!

YouTube player

Tam beklediğimiz gibi Remake’in ikinci bölümüne ilk bakış yayınlandı ve çıkış tarihi duyuruldu: Resmi adı Final Fantasy VII Rebirth olarak açıklanan ikinci oyun 2024 Kış aylarında oyuncularla buluşacak, çıkış yapacağı tek platformsa şimdilik PS5 olarak görünüyor. Nomura ayrıca FFVII Remake macerasının üçleme olacağını da birinci ağızdan duyurdu. Fragmandan anlaşıldığı kadarıyla farklı zaman dilimlerinin çakışmasıyla çarşı pazar iyice karışacak gibi, heyecanla bekliyoruz!

Varan 2: Crisis Core Geri Dönüyor!

YouTube player

Yayının herkesi yerinden sıçratan en büyük sürprizi kesinlikle Crisis Core Remaster haberi oldu. Resmi adı Crisis Core: Final Fantasy VII Reunion olarak duyurulan yapım, PSP döneminin en başarılı işlerinden FFVII: Crisis Core’un yeni nesil versiyonu olacak. FFVII öncesinde yaşanan olaylara şahit olduğumuz ve Cloud’un hayatında büyük rol oynayan Zack’le tanıştığımız oyun, yenilenmiş grafikleri ve cilalanmış oynanışıyla PS5, PS4, Nintendo Switch, XBOX Series X, S, One ve Steam’de, kısacası tüm platformlarda bizlerle olacak. Çıkış tarihi ise, sıkı durun, bu kış! Remake’i oynarken “Allah allah bu adam kim?” diyen oyuncuları Zack’le tanıştırmak ve FFVII evrenini daha yakından tanıtmak için müthiş bir fırsat olacağı kesin.

Varan 3: Final Fantasy VII Remake Integrade Tam Olarak Şu An Steam Üzerinde Satışta!

YouTube player

Orijinal FFVII’yi oynayanların yakından tanıdığı Yuffie’ye odaklanan Intermission DLC’sini de bünyesinde barındıran FFVII Remake Integrade de 17 Haziran Cuma, yani bugün saat 10:00 itibariyle Steam üzerinden satışa sunuldu. Oyun ayrıca Steam Deck desteğine de sahip.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.