Oyun Haberleri

Fantastik Mobil Kart Oyunu Valhalla Lost Geliyor!

valhalla-lost-banner

Kart oyunları aldı başını gitti arkadaşlar. Aynı MOBA oyunlarında olduğu gibi yeni bir çılgınlık olmasından korkuyorum. Çünkü her bir yanda kalitesiz, hızlıca tasarlanıp sunulan kart oyunlarını görmeyi pek de istemiyorum.

Yeni bir kart oyunu daha geçtiğimiz günlerde duyuruldu. Valhalla Lost isimli bu yeni kart oyunu İskandinav mitolojisini oyuna taşıyacak ve şu an için yalnızca Android ve iOS için hazırlanıyor.

İlgili Makaleler

Valhalla Lost’ta her kart oyununda olduğu gibi bir takım kahramanlarımız olacak ve bu kahramanlara silahlar ve zırhlar ile kuşandırabileceğiz. Yani kahramanlar yalnızca özel yetenekleriyle ön plana çıkmayacaklar. Oyun yalnızca PvP değil çeşitli zindanlar sayesinde PvE desteği de sunacak. Bu da bir senaryo içerisinde ilerleyecek bir oynanış olacağının göstergesi.

valhalla-lost

Oyun yakında kapalı betaya geçecek ve yapımcı ekip çok güzel bir uygulamaya imza atmaya hazırlanıyor. Yapımcılar oyuncuları kapalı betaya davet ediyorlar ve oynanış, arka plan ve kart tasarımları hakkında katılan oyuncuların tavsiyelerini bekliyorlar. Siz de Valhalla Lost için eşsiz kartlar tasarlayabilir, bu kartlarda yer alan karakterleri ve eşyaları arka plan senaryosuna dahil edebilirsiniz. Yapımcı ekip beğenilen kart tasarımları ve senaryo metinlerinin tasarımcılarını oyunun Credits bölümüne koyacağını açıkladı.

Oyunla ilgili gelişmelere buradan ulaşabilirsiniz.

Yazan: Enes Özdemir

Kaynak: LEVEL

İlginizi Çekebilir  Nostaljik Atari Oyunları Steam'e Geliyor - Atari Vault

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu