Oyun Haberleri

Fallout: London Modundan Resmi Fragman Yayınlandı

Fallout oyunu ABD sınırları dışına çıkıyor. Fallout hayranı oyuncular, yaptıkları DLC şeklindeki mod ile nükleer savaşı Londra’ya da taşıyorlar.

Hayranlar tarafından hazırlanan mod, Fallout 4 oyunu için geliştiriliyor ve yayınlanan fragmanda Londra meydanlarını ve Buckingham Sarayı’nı da görüyoruz.

YouTube player
Fallout Hakkında Detaylı Bilgi

Ekip, Fallout: London‘ı şöyle tanıtıyor;

Fallout: London, Bethesda’nın Fallout 4 oyunu için geliştirilmiş DLC boyutunda bir moddur. Temel oyunun devamı olarak, mod, oyuncunun Londra’nın daha önce keşfedilmemiş kıyamet sonrası ortamını ziyaret etmesine izin verir.

Serideki önceki resmi oyunlardan bir farklılık olarak Fallout: London, ilk kez Amerika dışına hikayeyi taşıyor. Tamamen yeni bir ortamı ziyaret ederek yeni kültürleri keşfedebileceksiniz. Fallout: London, aynı zamanda savaş öncesi Avrupa tarihini ve Kaynak Savaşları öncesi Britanya’nın sınıf yapılı toplumu üzerindeki etkilerini keşfetmemize de olanak tanır.

Modun ne zaman yayınlanacağı henüz belli değil ancak Nexus Mods üzerinden yayınlanacağını biliyoruz. Bakarsınız belki sürpriz olarak Kraliçe’yi de görürüz.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.