Anasayfa » Haberler » Oyun Haberleri » Fallout 4’ün Ek Paketi Nuka-World Çıktı!

Fallout 4’ün Ek Paketi Nuka-World Çıktı!

fallout-nuka-world-banner

Fallout 4 için hazırlanan ek paketlerden en yenisi Nuka-World sonunda piyasaya çıktı. Oyunun içeriği pek hoş, pek eğlenceli…

İçimi kolay ve bir o kadar serinletici meşrubat NukaCola’yı biliyor musunuz? İçtikten sonra genzinizde hafif bir radyasyon karıncalanması bırakan Nuka-Cola’yı hangimiz içmek istemezdik ki? Sağ olsunlar, Bethesda yardımımıza koşuyor ve çorak toprakların radyasyon kokan tozlu havasından biraz uzaklaşıp biraz radyason tadına sahip serinletici Nuka-Cola’nın dibine vurabileceğiz.

Geçtiğimiz E3 konferansı sırasında ortaya çıkan Nuka-World, Fallout’un en sevilen içeceklerinden biri olan Nuka-Cola’yı merkezine alıyor. Bu ek paket ile birlikte Boston ve çehresinde büyük değişiklikler oyuncuları bekliyor olacak.

fallout-nuka-world

Bu yeni ek paket ile birlikte oyuncular, Disneyland-vari bir dünyaya adım atarak Nuka-World’ün gizemlerini araştıracaklar. Aslında gizem demek pek doğru olmaz. İşgal altında kalmış efsanevi Nuka-World’ü özgürlüğüne kavuşturup yeniden işlemeye koyulacağız.

Bu büyük park içerisinde Safari Adventure, Dry Rock Gulch, Kiddie Kingdom ve Galactic Zone gibi birçok bölge bulunuyor. Her bölgede sürüsüne bereket silah, düşman ve görev olacak. Haydutların işgali altındaki Nuka-World’ü ele geçirdikten sonra Boston Commonwealth topraklarında biraz turistik hareketlilik olacağı da kesin gibi gözüküyor.

İlginizi Çekebilir  Her Eve Bir AION Online Geliyor!

Oyunun fragmanını aşağıda izleyebilir, dilerseniz Steam sayfasından da satın alabilirsiniz.