Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Oyun Haberleri » Fallout 4’te Cennet Bahçesi Yaratıyoruz!

Fallout 4’te Cennet Bahçesi Yaratıyoruz!

fallout-4-yesil-banner

Fallout 4 haritasında girmediğimiz delik, ayak basmadığımız alan kalmadığına göre, Wasteland’e biraz farklı bir gözle bakmanın zamanı gelmiş demektir, değil mi?  Fallout 2’de G.E.C.K. (Garden of Eden Creation Kit) ile cenneti yeryüzüne indirmek için çabalamıştık, şimdi sıra Fallout 4’te.

History Channel’ın Life After People belgeselini izleyenleriniz olmuştur. İlk olarak tek bölüm olarak yayınlanan, çok beğenilince bölümler halinde yeniden kurgulanan bu belgeselde, insanların bir anda yeryüzünden silinmesi halinde dünyanın belli bir zaman aralığında nasıl bir hal alacağı, başarılı bilgisayar efektleriyle bize sunuluyordu. Tüm yazılı tarihimizin ortadan kalkması için sadece 100 yılın yetiyor olması ne kadar da acıydı, değil mi?

fallout-4-green

İşte, aşağıda izleyeceğiniz “Fallout 4 Mod Kokteyli” böyle bir durumu işliyor, elbette bazı farklılıklar ile.

Doğa, nükleer savaşların ardından bir şekilde yolunu bulup Wasteland’i tümüyle ele geçirse nasıl gözükürdü merak ediyorsanız, aşağıdaki modlara ve deh dediğinizde gidecek bir sisteme ihtiyacınız var demektir.

Bethesda oyunlarını daha önce modlamayanlar için belirtmiş olalım, “Komple modlanmış Bethesda oyunu gibi, saatte üç kere çökmek” diye bir deyim vardır oyun dünyasında, haberiniz olsun.

İlginizi Çekebilir  Pokemon GO Sonunda Çıktı!

Resurrection (2.7 GB)
GRASSLANDS (3 MB)
Photorealistic Commonwealth (31 MB)
Walther P99 (63 MB)
Adventurer Outfit 4K (70 MB)
True Storms – Wasteland Edition (45 MB)

Kaynak: LEVEL