Oyun Haberleri

Fallout 4 Sonunda Açıklanıyor Mu?

fallout-4-hype-o-meter

Uzun zamandır yeni bir Fallout oyunu için resmen dua ediyoruz. Sizlere pek çok Fallout 4 haberi duyurduk, şifreler çözdük, aldatıldık, kandırıldık ama yılmadık. Bu sefer inanıyoruz ki Fallout 4 açıklanacak.

Bu yıl Haziran ayında düzenlenecek E3 Fuarı‘nda büyük bir sürpriz ile karşılaşabiliriz çünkü Bethesda, tarihinde ilk kez bir basın toplantısı düzenleyecek.

Her oyun fuarında Bethesda’dan yeni açıklamalar bekledik ancak Bethesda, her seferinde fuara veya etkinliğe katılmayacağını açıklayarak umutlarımızı yıkmıştı.

vault-fallout

Bethesda’nın yapacağı açıklamayı doğrusu çok merak ediyoruz ve açıklamanın olası bir Fallout 4 olmasını umuyoruz. Bu kadar söylentiden sonra Bethesda artık resmi bir açıklama yapsın ve hepimizi mutlu etsin. Basın toplantısı, Fallout 4 dışında Doom‘un yeni yapımı hakkında veya Battlecry oyunu hakkında da olabilir.

Bethesda’nın basın toplantısı 14 Haziran Pazar günü gerçekleşecek. Bethesda yine ser verip sır vermiyor. Biz de heyecanla Fallout 4 açıklaması gelir diye bekliyoruz. Hep beraber göreceğiz!

Fallout ile ilgili detaylı bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Eğer Fallout 4 açıklanırsa diyeceğimiz şey ise şu olacak:

fallout

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Battletech Geri Dönüyor!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.