Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Oyun Haberleri » Fallout 4 Heyecanı Kursakta Kaldı!

Fallout 4 Heyecanı Kursakta Kaldı!

Fallout 4 Banner

Sizlere TheSurvivor2299.com sitesi ortaya çıktığından beri düzenli olarak Fallout 4 haberleri veriyoruz. Her gelişmeyi özenle takip edip her şifreyi, mors kodunu ve gizli yazıyı çözmeye çalışıp sizlere ulaştırdık.

Biz bu kadar uğraşırken –gerçi hakkını yememek lazım, siteyi tasarlayanlar daha çok uğraşmışlardı– ve Fallout 4’ü beklerken bakın ne oldu!

thesurvivor2299 websiteGörünüşe göre TheSurvivor2299.com sitesini yapan ekip tüm herkesi kandırmayı başardı. Bir sürü blog sitesi ve web sayfası bu siteyi haber yaptı. Geri sayımın bitmesine 4 gün kala ise aşağıdaki mesaj ile karşılaştık.

Special thanks to /r/Fallout the most amazing community on reddit. PSA: YT User ‘Elevated Level’, Butch, Pitor, Liam Neeson and creator of tunnelsnakesrule.com are not responsible for this ‘hoax/rickroll’. Ah, and thepropheteer.com is a fake too (Still thumbs up for this guy it looks great!). Don’t hate bethesda, hate me. That’s all. I really hope you’ll get a real Fallout 4 soon, guys. PPS To real haters: if you really wish me dead IRL, go here . Otherwise, if you’re pissed off/hate me, then see you and remember to watch VGX!.

Türkçesi ise aşağı yukarı şöyle;

Reddit’teki en iyi topluluk olan /r/Fallout’a özel teşekkürler. NOT: YouTube kullanıcısı ‘Elevated Level’, Butch, Pitor, Liam Neeson ve tunnelsnakesrule.com sitesinin yaratıcısının bu aldatmaca ile hiçbir alakası yoktur. Ah, ve thepropheteer.com sitesi de sahte bir site (harika görünen bu site için onu yapanı alkışlıyorum!). Bethesda’dan nefret etmeyin, benden edin. Hepsi bu. Umarım en kısa zamanda Fallout 4’e kavuşursunuz, beyler. Gerçekten nefret edenlere DİPNOT: Beni gerçek hayatta öldürmek istiyorsanız, buraya bakın. Eğer gerçekten benden nefret ettiyseniz, görüşmek üzere ve VGX’i izlemeyi unutmayın!.

Burada bahsedilen VGX, Spike TV tarafından düzenlenen Video Game Awards. Ve dün; Bethesda, bir açıklama yaparak VGX’te hiçbir açıklama yapmayacağını hatta orada bulunmayacağını duyurdu. Muhtemelen Bethesda’nın bu açıklamasından sonra geri sayımı erken bitirdiler ve foyaları ortaya çıktı.

İlginizi Çekebilir  Fallout 4'te Tüm Mevsimleri Yaşayın

Yine de bu sürede herkesi oyalamayı ve umutları yükseltmeyi başardılar. Yine de ipuçları o kadar gerçekti ki Boston’a gideceğimizi hepimiz düşündük.

Maalesef Fallout 4 hayallerimiz başka bir bahara kaldı.

Sitede yer alan videoyu biz de haberimize ekleyelim, fon müziği olarak duygularımıza tercüman olsun.