Oyun Haberleri

Epic Games, Satın Aldığı Alışveriş Merkezine Taşınıyor

Dünyanın önde gelen dijital oyun firmalarından Epic Games, ABD’de bir alışveriş merkezi satın alarak dikkatleri üzerine çekti. Şirket, 2024 yılına kadar aldığı alışveriş merkezini genel merkeze çevirecek.

Unreal Engine oyun motorunun geliştiricisi olan ve Fortnite oyunuyla oyun pazarında da büyük paya sahip olan Epic Games, düşününce çok eğlenceli bir çalışma ortamı olabileceğini hayal ettiğimiz bir hareket yaparak ABD’nin Kuzey Karolina eyaletinde bulunan bir alışveriş merkezini satın aldı. Cary Towne Center isimli AVM’yi bünyesine katan şirket, hem mağazayı hem de mağazanın bulunduğu araziyi satın aldı.

98.000 metrekarelik araziyi alan Epic Games, burayı AVM olarak işletmeyi düşünmüyor. Bunun yerine bu büyük arazide Epic Games’in merkez ofisi bulunacak. Genel merkez olmasının yanı sıra, satın alınan arazide Epic Games topluluğu için de alan açılacak.

Bu yıl arazi üzerinde çalışmalara başlanması beklenirken, 2024 yılında tadilat sona erecek. Şirketin mevcut merkez ofisi ise Crossroads’ta bulunuyor.

YouTube player

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.