Oyun Haberleri

En Eski World of Warcraft Görüntüleri

wow-banner

World of Warcraft bu yıl itibari ile 10. yılını, Warcraft efsanesi ise 20. yılını dolduracak. Bu yüzden Blizzcon’un 2014 ayağı çok önemliydi. Elbette Warlords of Dreanor ek paketi ile birlikte oyunculara, Orkların anavatanına dönme şansı tanındı.

World of Warcraft’ın yeni ek paketi WoD, oyunculara şu aralar biraz sorun yaşatıyor olabilir. Blizzard serverları çökmenin eşiğine geldi. Oyuna ön sipariş veren kullanıcılar, günlerdir serverlara giriş yapamadılar. Yaşanan yoğunluk bir açıdan eski oyuncuların geri dönüşünü işaret etse de, oyuna girememek kullanıcılara saç baş yoldurttu desek yeridir.

Öyle ya da böyle oyuncular yavaş yavaş WoW’a giriş yapmaya başladılar. Blizzard, yaptığı etkinlik sırasında WoW’un nasıl geliştirildiğini de çeşitli etkinlikler ile oyunculara aktardı. Ayrıca Looking For  Group belgeseli ile de oyunun tarihine yakından baktık. Şimdi ise önceki etkinliklerde çekilmiş eski WoW görüntüleri ortaya çıktı.

Baştan uyaralım! Görüntüler oldukça eski. 1999 yılında geliştirilmeye başlanan WoW, ilk olarak W3 grafik arayüzünü kullanıyordu. Daha sonrasında yeni bir grafik motoru yazıldı. Paylaşılan görüntülerde Blackwing Lair, Molten Core, Undercity gibi yerlerin de ilk çalışmalarını görebilirsiniz.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Mike Morhaime, Blizzard'ı WoW'un Başındaki Allen Brack'e Bıraktı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.