Oyun Haberleri

Ejderhaların Tiranlığı Neverwinter’ı Tehdit Ediyor!

neverwinter-tyranny-of-dragons

Ejderha Tarikatı, Neverwinter: Tyranny of Dragons‘ta Faerûn’u işgal ediyor. Masaüstü FRP macerası olarak da yayınlanan Tyranny of Dragons, dijital ortamda da artık oynanabiliyor.

Geniş kitleler tarafından beğeniyle takip edilen, ücretsiz oynanan MMORPG yayımcısı Perfect World Entertainment Inc., geçtiğimiz Neverwinter’ın son içerik güncellemesi Tyranny of Dragons’un Kuzey Amerika ve Avrupa’da resmen yayına girdiğini duyurdu.

İlgili Makaleler

Neverwinter: Tyranny of Dragons, Dungeon & Dragons MMORPG’sine yeni bir oynanabilir sınıfın, yeni bir oynanabilir ırkın, yeni kahramanca karşılaşmaların ve maceracıların keşfetmesi için yeni bir zindan ve çarpışmanın da içinde bulunduğu en büyük güncellemelerden biriyle yepyeni bir soluk getiriyor.

neverwinter-tyranny-of-dragons-2

Oyuncular, bugünden itibaren Bela Varlok sınıfını oynamaya başlayabilir. Ücretsiz güncellemenin bir parçası olarak sunulan Bela Varlok sınıfının odak noktası olan menzilli hasar ve lanet mekanikleri, ona gruplar için harika bir destek rolü kazandırıyor. Yeni Bela Varlok, Ejderha Tarikatı’nın istila ettiği topraklarda çarpışan takım oyuncularına da benzersiz seçenekler sağlayarak Dungeons & Dragons ilminden birçok ejderhanın dahil olduğu yeni kahramanca karşılaşmaların önünü açıyor.

neverwinter-tyranny-of-dragons-1

Neverwinter: Tyranny of Dragons, ayrıca Neverwinter oyuncularının takım çalışması becerilerini sınayan yeni bir çarpışma ve zindanı da beraberinde getiriyor. Oyuncular, bir yandan Dungeons & Dragons kurgusunun temasını anlamaya çalışırken diğer yandan bu yeni oluşumlar tarafından Lostmauth ve Tuern gibi daha önce adını hiç duymadıkları yabancı civarlarda yolculuklara sürükleniyorlar. Güncelleme ile gelenlerden biri de oyuncuların tehlikeli ve güçlü bir Ejdersoyu rolüne bürünmelerini mümkün kılan yeni Ejdersoyu premium ırkı.

Neverwinter Baş Yapımcısı Rob Overmeyer, “Serinin hayranları olarak, sürekli oyuncularımızın Neverwinter deneyiminin Dungeons & Dragons ilmine uygun olarak şekillenmesinin yollarını arıyoruz.” diyor. “Ekibimiz, oyunumuzda daha fazla ejderha istendiğini duydu ve oyuncular için Neverwinter: Tyranny of Dragons’da asla unutamayacakları destansı anlar geliştirmek adına yorulmadan, usanmadan çalıştı.

neverwinter-tyranny-of-dragons-3

Neverwinter, hareketli savaşları ve destansı zindanları ön plana çıkaran, aksiyon dolu bir MMORPG. Oyuncular, muazzam Neverwinter şehrini ve onu çevreleyen kırsalları, bu simgesel şehrin hala canlı olan tarihini öğrenerek ve birçok düşmanıyla savaşarak keşfeder. Tyranny of Dragons, Wizards of the Coast’un Dungeons & Dragons Unutulmuş Diyarlar evreninde kurgulanan, geniş kitlelerin büyük bir beğeniyle takip ettiği, ücretsiz oynanabilen, aksiyon dolu MMORPG Neverwinter’ın dördüncü modülü.

Neverwinter hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak ve hemen ücretsiz oynamaya başlamak için resmi web sayfasını buradan ziyaret edin.

YouTube player

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Dungeons and Dragons Kahramanları, Hayranlar Sayesinde Evlerine Döndüler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.