Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Oyun Haberleri » Efsane Star Wars Oyunları Geri Dönüyor!

Efsane Star Wars Oyunları Geri Dönüyor!

x-wing-star-wars-animasyon

Star Wars markası altında çıkarılmış iki efsane oyun: X-Wing ve Tie Fighter. GoG.com’daki güzel insanlar sayesinde bu efsane oyunları yeniden oynayabileceğiz. Hem de çoklu platform desteği ve yenilenmiş arayüz ile birlikte.

Star Wars oyunları arasında oldukça özel bir yere sahip olan X-Wing (1993) ve Tie Fighter (1994) birçok kişinin de unutulmazları arasında bulunuyor. Bugün oyunun orijinal CDlerine sahip olsanız bile oynayamayacağınız X-Wing ve Tie Fighter ikilisi GoG.com desteği ile birlikte yeniden oyunculara sunulacak.x-wing-star-wars

Bugüne kadar DOSbox gibi emülatörlerle çalıştırdığınız oyunlar, yenilenmiş grafikler, sesler ve arayüz ile oyuncuların karşısına çıkacak. GoG.com’un forumlarında yapılan duyuruya göre oyunların her biri 9.99 dolar etiket fiyatı ile pazara sunulacak. Dijital olarak indirebileceğiniz oyunların 1994 ve 1998 sürümleri baz alınarak, yeniden yapılandırılacak.

X-Wing ve Tie Fighter ikilisi, En İyi Star Wars Oyunları listemize girmeye hak kazanmıştı. Eğer listenin en başına bu oyunları neden koyduğumuzu merak ediyorsanız, GoG.com ile birlikte sunulacak oyunları satın alıp bizimle hemfikir olacağınızdan eminiz.

Oyunların ne zaman piyasaya sunulacağı henüz açıklanmadı. X-Wing ve Tie Fighter hakkındaki bilgileri forum sayfalarından takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  Fallout S.P.E.C.I.A.L. Videoları – Agility

Reddit’teki son söylentiye göre Indiana Jones® and the Fate of Atlantis, Sam & Max Hit the Road, Star Wars®: Knights of the Old Republic, The Secret of Monkey Island™: Special Edition oyunları da yeni halleriyle veya yeni sistemlerde çalışacak sürümleriyle piyasaya çıkabilir. Gelişmeleri takip ediyoruz!