Oyun Haberleri

Echo of Soul Phoenix 2.0 Gümbür Gümbür Geliyor

20 Aralık Çarşamba günü dev güncellemeye kapılarını açacak EOS (Echo of Soul) evreni, güncellemeyi birbirinden harika etkinliklerle kutluyor. Daha önce hem oyun içi hem de sosyal medya ve site üzerinden birçok etkinliği olacağını ileten EOS Türkiye Ekibi oyunculara neler sunacaklarını açıkladı.

Phoenix, EOS Evreninde Görüldü

Güncellemeye adını veren Phoenix oyuncuların yanında savaşacak. Oyun içine gelen Phoenix Etkinliğiyle oyuncular öldürdükleri yaratıklardan etkinliğe özel paralar düşürecek ve bunlardan elde ettikleri etkinlik kutularıyla harika hediyelere ulaşacaklar. Phoenix de bunlardan biri. Hem karakterinizi güçlendirecek özel bufflar verecek hem de ganimetinizi toplayacak.

EOS giriş ödülleri yeni yamayla güncellenecek ve herkesin sabırsızlıkla beklediği Griffon binekleri dünyada görülmeye başlayacak. Uzun zamandır bu ihtişamlı yaratıkları bekleyen oyuncular yapılacak sosyal medya etkinlikleriyle de Griffonlara sahip olabilecek. Ayrıca güncelleme sonrası yamaya özel farklı bir Giriş Etkinliği de planlayan EOS ekibi 1 hafta boyunca oyuna girenlere özel bir hediye hazırlamış durumda.

Güncellemeyle birlikte seviye atlamanın kolaylaşacağını iletmiştik. Buna ek olarak EOS evrenindeki bütün günlük görevler Phoenix 2.0 açıldıktan sonraki 1 ay boyunca iki katı tecrübe puanı verecek.

Oyun içi etkinliklerde Şövalye oynayacak oyunculara da şıklık yapılmış. Phoenix 2.0’ın açılışıyla birlikte yılbaşına kadar 70 olan bütün Şövalyeler 70. Seviyelerini kutlamak için özel bir paket kazanacaklar.

Echo of Soul Sitesi De Küllerinden Doğuyor

Phoenix 2.0’ın getirdiği yeniliklerden biri de EOS’un sitesi eos.tamgame.com’a uğruyor. Adeta küllerinden doğacak yeni site tasarımı, etkinlikleri ve kullanıcılarına sağladığı yeni faydalarla gelecek.

Artık arkadaşlarınızı davet edebilecek ve her arkadaşınız için ödüllendirileceksiniz. Hatta bu arkadaşlarınız 16. seviye sonrasına ulaşırlar, sizlerle EOS dünyasının keyfini çıkartırsa daha da çok ödüllendirileceksiniz.

Eski oyuncularının artık Phoenix misali küllerinden doğmasını isteyen EOS Ekibi onlar için de bir Geri Dönüş Etkinliği hazırlamış durumda. Belli bir tarihten beri EOS topraklarına adım atmamış oyuncular artık çok daha güçlü bir şekilde kaldıkları yerden devam edebilecekler.

Bunların yanı sıra oyuncularına EOS’la ilgili soruların sorulduğu ve doğru cevap verenlerin oyun içinde ödül kazandıkları Soru Cevap Etkinliği hazırlanmış. Her gün faklı bir soru ve her doğru cevapta hesabınıza iletilecek bir ödül, kulağa eğlenceli geliyor.

Daha Fazlasıyla 20 Aralık’ta Karşımızda

Sadece etkinliklerle değil daha birçok yenilikle karşımıza çıkacak EOS ekibi, Phoenix 2.0’la oyuna gelecek içerikleri sosyal medya kanallarından yapacakları birçok etkinlikle oyuncularına iletecek.

Ayrıca yapılacak rehber video yarışmasıen iyi Şövalye dizilimleri gibi etkinlikler de oyuncuların karaktere ve Phoenix 2.0’a daha kolay adapte olmasını sağlayacak.

Etkinliklerinden içeriklerine “dev” güncelleme denmesine şaşmamalı. EOS Türkiye Ekibi oyuncularına uzun soluklu bir içerik sunmak adına epey çalışmış. Çok yakında bizler de güncellemeye ulaşacağız.

İlginizi Çekebilir  Telltale Games'in Batman Oyunu Ağustos'ta Çıkıyor

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu