Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Oyun Haberleri » Doctor Who: The Edge Of Time Oyununun Devamı Geliyor

Doctor Who: The Edge Of Time Oyununun Devamı Geliyor

Geçtiğimiz yılın sonlarında piyasaya sürülen ve Doctor Who’yu temel alan VR oyunu The Edge of Time’ın devamının geleceği açıklandı.

Maze Theory tarafından hazırlanıp PlayStack tarafından birçok platformda yayınlanan VR destekli Doctor Who: The Edge of Time oyunun bir seri haline getirileceği duyuruldu.

2019’un kasım ayında oyuncularla buluşan The Edge of Time, ortalama puanlar alsa da uygun fiyatı ve Doctor Who evrenine sadık bir biçimde inşa edilmiş oynanabilirliğiyle birçok oyuncu tarafından beğenilmişti.

The Edge of Time’ın bütünleyici bir seri olması planlandığı açıklandı. Eş zamanlı olarak Kaigan Games ile yapılan işbirliğiyle birlikte, mobil cihazlara da bir Doctor Who oyunu hazırlanacak. İlk oyun, yeni çıkacak oyun ve mobil oyun arasında bir bağlantı kurulacağı belirtiliyor.

The Edge of Time’ın devamının yeni bir ismi var mı henüz bilmiyoruz. Ancak oynanabilirlik açısından yine TARDIS içerisinde Doctor Who’nun talimatlarını takip eden birini canlandıracağız gibi gözüküyor.

On üçüncü Doctor, Jodie Whittaker’ın sesi ve görüntüsü oyunda bize eşlik edecek. PC platformunun yanı sıra oyun konsollarına da uyarlanacak olan oyunun çıkış tarihi olarak da 2021 yılı gösteriliyor.

İlginizi Çekebilir  Çin, Oyun Oynamaya Sınır Getiriyor