Oyun Haberleri

Diablo Immortal Blogu Açıldı

Activision, Diablo Immortal ile ilgili duyurulara son sürat devam ediyor. Son olarak, bugün Diablo Immortal blogunun açıldığı duyuruldu.

Blog duyurusu, şu metinle yapıldı:

Realm of Damnation ve bu bölgeye hayat katan sesler ile ilgili bu en yeni blog yazımız spoiler içerir. Öykü Tasarımcısı Ryan Quinn ve Sanat Direktörü Hunter Schulz, Kapalı Beta Testi ve Frozen Tundra bölgesinin bitişinin ardından hikâyenin devamının ön tanıtımını yaparken onlara katıl. Blogun tamamını incele ve ses örneklerini buradan dinle!

Steve Blum‘un seslendirdiği iblis lordu Skarn’ın diyarına gir ve onu durdurmaya çalışırken The Forest of Misery gibi çarpık bölgeleri aş. Yolculuğun tehlikeli olacak. Bu yüzden The Last Vestige’de hayatta kalanlardan ve Kimberly Brooks’un seslendirdiği meleklerin baş savaşçısı Verathiel’den yardım iste.

Eşsiz Demon Gate görevlerinin ve yepyeni zindan Pit of Anguish’in eklenmesiyle önceki bölgelerde olduğu gibi bu bölgede de bolca aktivite bulunuyor. Realm of Damnation’da katledilecek iblis bitmez.

Her zamanki gibi, resmi çıkışa yaklaşırken bloglarımızda seninle daha çok güncelleme paylaşmayı iple çekiyor ve bu yazımızı okurken çok eğlenmeni umuyoruz!

Diablo Immortal’la ilgili her şey için resmi web sitemize uğra. Immortal içeriklerimiz içinse Gamepress‘i ziyaret et.

Sanctuary’de görüşmek üzere!

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Vampire: the Masquerade - Coteries of New York Çıkış Tarihi Belli Oldu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.