Oyun Haberleri

Cyberpunk 2077 İçin Multiplayer Çalışmaları Başlıyor

CD Projekt RED, Cyberpunk 2077’ye Multiplayer mod hazırlayacağını fakat nisan ayındaki çıkış gününe yetişmeyeceğini duyurdu.

Çıkışına gün saydığım Cyberpunk 2077 hakkında yeni gelişmeler, geliştirici ekibin resmi Twitter adresinden geldi.

CD Projekt RED, Cyberpunk 2077’nin multiplayer modu için bir iş ilanı duyurdu. Bu alanda hem teknik, hem de tasarım aşamasında çalışacak yeni elemanlar arıyorlar.

Paylaşılan bilgiler arasında multiplayer modunun ne zaman çıkacağına dair de bazı açıklamalar yer alıyor. Firma öncelikli olarak oyunun tam anlamda hazır olması için çalışacak. Nisan ayını takiben ücretsiz olarak bir ek paket yayınlamayı da planladıklarını duyurdular. Sonrasındaysa Cyberpunk 2077 için multiplayer imkanı sunulacak.

Oyuncular Cyberpunk 2077’nin bir multiplayer desteği olmasını canı gönülden istiyorlardı. Fakat CD Projekt RED bu konu hakkında çalışma yapmadıklarını sürekli olarak hatırlatmıştı.

Anlaşılan takipçilerin isteklerine cevap vermek adına bu çalışmaya girmiş durumdalar. Firmanın daha önce multiplayer kısmında çalışma yapmamış olması da ortaya nasıl bir şey çıkacağı konusunda insanı meraklandırıyor.

Cyberpunk türünün nasıl ortaya çıktığı hakkında hazırladığımız videoya da göz atabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  Fallout Oyunu Orta Doğu'da Geçseydi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu