Oyun Haberleri

Cuphead, 1 Milyon Satış Barajını Geçti!

30’lu yılların çizgi filmlerini anımsatan görüntüleri ve çılgın oynanabilirliğiyle şu aralar oyunseverlerin odağında olan Cuphead’in, kısa sürede 1 milyon satış barajını geçtiği duyuruldu.

Studio MDHR firması tarafından geliştirilen Cuphead, geçtiğimiz yıl ilk defa E3 Fuarı’nda boy gösterdiğinde birçok oyuncuyu heyecanlandırmıştı. Kendine has görüntüsüyle, belki de bu alanda tek olan Cuphead, 2 haftalık süre içerisinde 1 milyon satış barajını geçmeyi başardı.

İlgili Makaleler

Duyuru Studio MDHR’ın resmi blog sayfasından yapıldı. Firmanın kurucuları Chad ve Jared Moldenhauer imzalı duyuruda, “Geçtiğimiz birkaç yıl boyunca çılgınca üzerinde çalışıp kendi vizyonumuz ve tutkularımızı yansıtmayı amaçladık. Şimdi ise Cuphead’in tüm dünyadaki oyuncular tarafından bu denli ilgi görmesinden dolayı onur ve heyecan duymaktayız.” sözlerine yer verdiler.

Henüz Cuphead’i oynama fırsatım olmadı ama ilk fragmanından bu yana merakla beklediğim bir oyun oldu. İnceleme puanları ve oyuncu yorumlarıyla dikkat çeken Cuphead’in coşku trenine katılmak için geç kalmam umarım.

İlginizi Çekebilir  QuakeCon'da Fallout 76 Hakkında Yeni Açıklamalar Yapıldı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu