Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Oyun Haberleri » Cücelere Blind Guardian Desteği

Cücelere Blind Guardian Desteği

the-dwarves-banner

The Dwarves’ın Kickstarter projesi tüm hızıyla devam ediyor! Yapımcılar oyunun müziklerini anlaşması için fantastik dünyaların en fantastik tınılarına sahip grubu Blind Guardian ile anlaştı.

Markus Heitz‘in çok satanlar listesine giren ve fantastik dünyaların en çok sevilen ırklarından biri olan cüceleri merkeze oturtan The Dwarves (Cüceler), uzun bir serinin ilk kitabı. Bu roman geçtiğimiz aylarda Türkçe’ye kazandırılıp Türk okuyucularla da buluşmuştu. Şimdi sırada bu romanın oyunu ile tanışmak kaldı.

Almanya merkezli King Art Games tarafından hazırlanan The Dwarves’ın Kickstarter projesinin başarıya ulaşmasına çok az zaman kaldı. Geriye kalan 2 haftalık süre içerisinde beklenilen paranın tamamı toplanacak gibi gözüküyor. Bu sırada yapımcılar yeni bir haber paylaştı. Blind Guardian, The Dwarves’a konuk olacak!

the-dwarves-gorsel

Yayınladıkları bir video ile duyuruyu yapan yapımcılar, Blind Guardian üyeleri ile buluştular. Ünlü metal grubunun üyeleri, The Dwarves’ın Alpha sürümünü test imkanı da yakaladı. Bu güzel buluşmanın ardından da neden Blind Guardian ile buluşulduğu açıklandı.

Blind Guardian, The Dwarves’ın müziklerine katkıda bulunacak. Öyle bir iki parça ile yetinmeyecekler. The Dwarves’ın durmak bilmez cüceleri ile birlikte savaşırken fonda bolca Blind Guardian dinleyeceğiz. Ayrıca grupla aynı adı taşıyacak bir görev dizisi de oyuna eklenecek.

İlginizi Çekebilir  Katmanlar ve Tanrılar

Oyunun 2016’nın ortasında piyasaya sürülmesi bekleniyor. Şimdilik detayları takip etmek için Kickstarter sayfasını takip etmek yeterli.