Oyun Haberleri

Command & Conquer Yeniden Fethedebilir!

Efsanevi gerçek zamanlı strateji oyunu Command & Conquer için bir Remake projesi olduğu söylentisi dolaşmaya başladı. Eskinin dinozor stratejistleri heyecanlandı!

Yayın hakları EA markasının altında olan Command & Conquer serisinden yıllardır haber alamıyoruz. Geçtiğimiz aylarda Rivals adı altında bir mobil oyun duyuruldu. Önümüzdeki aylarda da tüm mobil platformlar için yayınlanması bekleniyor. Elbette CnC hayranları olarak bunun daha fazlasının olmasını istiyoruz.

Command & Conquer 3 ve Red Alert 3 için çalışan EA yapımcılarından da biri olan Jim Vesalla, hayranlarının sorularını Reddit üzerinden cevapladı. Bir hayranının sorusu üzerine “CnC dünyasında geçen Rivals’ın duyurusunu yeni yaptık. Rivals’ın duyurusuyla birlikte sesinizi daha net duyar olduk. Topluluk markanın PC’ye dönmesini istiyor” cevabını verdi.

Bu çok net bir açıklama olmasa da son dönemde patlayan remake ya da remastered konseptiyle CnC serisinden bir oyunun geri dönüşüne şahitlik edebiliriz. 2020’de, serinin 25. yılı kutlanacak. Belki bu kutlamalar dahilinde Red Alert serisini yeni bilgisayarlarda, yenilenmiş grafiklerle yeniden tecrübe edebiliriz. Elbette seriye eklenecek yeni oyunlara da hayır demeyiz.

İlginizi Çekebilir  Starcraft Geri Dönüyor - Starcraft Remastered Duyuruldu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu