Oyun Haberleri

BlizzConline’da Diablo 2 Remake Tanıtılabilir

Yeni çıkan bir sızıntıya göre Blizzard, yeni etkinliğinde Diablo 2 Remake‘i tanıtabilir. Çağının en iddialı aksiyon oyunu olan Diablo 2’ye dönme fikri heyecanlandırdı.

Aslında dönsek şimdi de döneriz. Orası sıkıntı değil. Ancak bahsettiğim durum Diablo 2 Remake! Yani tamamen elden geçirilmiş, modern sistemlerde çalışacak bir Diablo 2. Konu hakkında ortaya çıkan sızıntının güvenilir kaynaklardan geldiğini de belirtelim.

Kafanızda Tristram müziği çalmaya başladı bile!

BlizzCon ya da yeni adıyla BlizzConline, 19-20 Şubat 2021 tarihlerinde düzenlenecek. Blizzard’ın uzun zamandır duyurmasını beklediğimiz bilgileri bu etkinlikte göreceğiz. Diablo IV‘teki gelişmeler, World of Warcraft‘ın geleceği ve tabii ki Overwatch 2 en merak edilenler.

Öte yandan Kaiser499 isimli Twitter hesabı, BlizzConline’da tanıtılacak içeriklere dair bir sızıntı paylaştı. WoW için The Burning Crusade Classic, Hearthstone ek paketi, Diablo’nun mobil oyunu Immortal‘ın çıkış tarihi gibi bilgilerin yanında Diablo 2 Resurrected yazıyor.

Diablo 2 Resurrected Nedir?

Gelen bilgiler arasında Blizzard’ın bu konu üzerinde uzun zamandır çalıştığı belirtiliyor. Hatta destek almak amacıyla dışarıdan Vicarious Visions firmasıyla anlaşmışlar. Bu firma yakın zamanda Crash Bandicoot N. Sane Trilogy ve Tony Hawk’s Pro Skater oyunlarını elden geçirmişti. İki oyunun Activision çatısı altında olması da bu sızıntıyı güçlendiriyor.

Blizzard ve Vicarious Visions, tamamen elden geçirilmiş bir Diablo 2 hazırlamış olabilir. Resurrected adıyla anılan oyun, Diablo 2’nin ana hikayesini ve ek paketlerini içermeli diye düşünüyoruz. Yoksa ne anlamı var?

BlizzConline’a bir günden az bir süre kaldı. Bakalım etkinlikte neler ortaya çıkacak? Sızıntılar doğru mu?

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Fallout S.P.E.C.I.A.L. Sistemini Daha İyi Tanıyalım

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.