Oyun Haberleri

Blizzard, Heroes of the Storm’u Duyurdu!

Heroes of the Storm Logo

Adı sürekli değişen Blizzard oyunu hakkında yeni haberler ortaya çıktı.

Warcraft, Diablo ve StarCraft evrenlerini bir araya toplayacak Heroes of the Storm hakkında tüm detaylar haberimizde.

İlgili Makaleler

Blizzard tarafından yıllar önce duyurulan yeni MOBA oyunu hakkında son detaylar şekillenmeye başladı. Blizzard, DOTA’nın yayın hakları sebebiyle Ice Frog ile davalık olmuştu. DOTA 2, Steam platformu üzerinden piyasaya sürüldü. Öte yandan Blizzard DOTA projesi hakkında bilgiler o kadar azalmıştı ki, iptal edildiği üzerinde duruluyordu. Firma daha sonrasında oyunun ismini Blizzard AllStars olarak değiştirdi. Çünkü Valve ile bir kez daha davalık olmak istemiyorlardı.Heroes of the Storm Banner

Şimdi ise yayınlanan yeni bir fragman sayesinde Blizzard’ın oyununu son hatları belli oldu. Heroes of the Storm adı verilen MOBA ilk kez Blizzcon etkinliğinde ortaya çıkacak. Uzun zamandır düzenlenmeyen Blizzcon, 8 Kasım tarihinde Anaheim, California’da düzenlenecek. Sadece Heroes of the Storm değil, firmanın birçok büyük markası hakkında yeni haberler bekleniyor.

Heroes of the Storm, Blizzard’ın 3 büyük markasını tek bir çatı altına topluyor. Warcraft, Diablo ve Starcraft evrenine ait önemli karakterler Heroes of the Storm ile birbirlerine karşı mücadele edecekler.

Blizzard bu sefer büyük çaplı ve insanın ağzını sularını akıtan bir fragman hazırlamamış. Onun yerine Car Bot Animation isimli YouTube kanalına bir sipariş vermiş. Car Bot Animation, Jon Burton tarafından yönetiliyor. Starcrafts çizgi film serisi ile YouTube’da oldukça yoğun ilgi gören Car Bot Animation, bir kez daha başarılı bir iş çıkarmış.

İşte Fragman:

YouTube player

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.