Oyun Haberleri

Blackguards Çıktı!

Blackguards oyun banner

2007 senesinde kurulan Alman firması Daedelic Entertainment tarafından yaratılan bu “sıra tabanlı rol yapma strateji” oyunu Blackguards, tam sürüm olarak çıktı!

Daha önce yazarımız Altay Altan, oyun daha ilk bölümdeyken, oyunun tüm dinamiklerini anlatan bir “Blackguards Önincelemesi” yazmıştı. Aradan 2 aydan fazla süre geçti ve beklenen oyun Blackguards çıktı.

Çok yakında oyunun tam sürümünün incelemesinin de sizlerle olacağını söyleyerek oyundan bahsedelim. The Dark Eye isimli masaüstü FRP sistemini temel alarak hazırlanan bu harika rol yapma oyununun hikayesi şu şekilde:

blackguards resim 2Tehdit altındaki bir dünyanın tek umudu parlak zırhlar içerisindeki kahramanların değil de bir grup haydut ve suçlu olursa ne olur? Yeni bir tur tabanlı Strateji RPG, Blackguards bu soruya yanıt arıyor. 180 benzersiz altıgen tabanlı savaş alanı ile suç, uyuşturucu ve cinayet ile örülü karanlık ve güçlü bir hikayeye tanık olacaksınız.

Savaşçı, büyücü veya avcı olarak oynayın ve karakterinizin özelliklerini istediğiniz gibi değiştirin. Bu zorlu hikayede şüphe, ihanet ve kayıp sizleri bekliyor. Hikayenin gidişatına ise önemli noktalarda siz karar veriyorsunuz ve hikayenin sonucunu belirliyorsunuz.

Oyunun genel özellikleri ise şöyle;

  • Sürekli gelişen ve yeni zorluklarla dolu 180’den fazla benzersiz savaş haritası..
  • blackguards resim 2Yanınıza atıştırmalık bir şeyler almayı unutmayın, bu karanlık fantastik macera 40 saatin üzerinde oyun süresi sunuyor.
  • Yanınıza alabileceğiniz toplam beş karakter ile muazzam zaferler veya korkunç yenilgileri tadın.
  • Büyüleyici elle çizilen manzaraların keyfini çıkarın. Grubunuzdakilerin ağzı burnu kırılırken bile bu manzara gerçekten güzel.
  • Büyü, yetnek ve yetileriniz ile ilgili seçimleriniz savaş alanındaki taktiklerinizi belirliyor. Saldırgan mı? Savunmacı mı? Taktiksel bir yaklaşım mı? Her zorlu mücadeleyi nasıl aşacağınız size kalmış!
  • Arı kovanları veya varil gibi etkileşimli nesneleri kullanarak savaşta avantajı ele geçirin veya yanıcı bataklık gazlarının arasına bir meşale taşıyarak girin ve havaya uçun.
  • 40 adet özel yetenek ve 90’dan fazla büyü ile sağlam bir hasar verin… Ya da namlunun diğer ucunda durarak yenilgiyi tadın.

Oyunu indirimli olarak buradan satın alabilir ve hemen oynamaya başlayabilirsiniz. Bizden söylemesi, kaçırmayın!

Oyunun tanıtım videosu:

YouTube player

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.