Oyun Haberleri

Black Desert Online, Gaming İstanbul’da Olacak

Kısa sürede Türk oyunseverlerin yoğun ilgisiyle karşılaşan Black Desert Online, 1-4 Şubat 2018 tarihleri arasında Harbiye İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenlenecek olan Türkiye’nin tek uluslararası dijital eğlence ve oyun fuarı Gaming İstanbul’da yerini alacak

Koreli MMORPG oyunu, ziyaretçilerine dört gün boyunca kesintisiz eğlence vaat ediyor. İddialı stant alanına gelen oyunseverler ünlü oyuncularla tanışma fırsatı yakalayacak, oyun karakterleriyle fotoğraf çektirebilecek, oyun hakkında konuşmalar dinleyip ödüllü turunuvalara katılabilecekler.

Türünün en detaylı MMORPG oyunu olan Black Desert Online, 6 Eylül’de Türkiye’ye geleceğini duyurarak ülkemizdeki hayranlarını sevindirmişti. Tamamen Türkçe olarak yayına giren oyun, bir ilki gerçekleştirdi ve birkaç ay içerisinde rekor düzeyde kullanıcıya ulaştı.

Black Desert Online, 1-4 Şubat’ta Gaming İstanbul Fuarı’nda!

Ortaya çıkan yoğunluk sonucunda sunucu sayısını da iki kez artıran Black Desert Online’ın yapımcısı ve dağıtıcısı Pearl Abyss, kısa sürede oluşturduğu sıkı takipçi kitlesiyle buluşmak için Gaming İstanbul Fuarı’nda yerini alacağını duyurdu.

1-4 Şubat 2018 tarihleri arasında Harbiye İstanbul Kongre Merkezi’nde üçüncüsü gerçekleştirilecek olan Gaming İstanbul, Türkiye’nin global ölçekteki tek dijital eğlence ve oyun fuarı olma özelliğini taşıyor.

Gaming İstanbul’un en büyük stant alanlarından birisi ile hayranlarını karşılayacak olan Pearl Abyss Türkiye, burada Black Desert Online hayranları için keyifli sürprizler hazırladı.

Eğlence ve heyecan dolu dört gün Black Desert hayranlarını bekliyor

Ödüllü Black Desert Online turnuvaları iddialı oyuncuları beklerken, oyunun gelişmiş grafik motoru Black Desert Engine sayesinde ‘gerçek gibi’ gözüken oyun karakterlerinin cosplay’leriyle fotoğraf da çektirilebilecek. Fuar sırasında yapılacak ödüllü turnuvalara katılım koşullarının duyurusu, oyunun Facebook hesabından yapılacak.

Büyüyen fuar alanıyla Gaming İstanbul, Black Desert Online hayranlarını ve oyun dünyasındaki en güncel gelişmeleri takip etmek herkesi 1-4 Şubat 2018 tarihleri arasında Harbiye İstanbul Kongre Merkezi’ne bekliyor.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.