Oyun Haberleri

Biomutant Çıkış Tarihi Sonunda Belli Oldu

Dikkat çekici oynanabilirliğiyle birkaç yıl önce duyurulan ve sonra sessizliğe gömülen Biomutant‘tan haber var. Oyunun bu yıl içerisinde çıkacağı kesinleşti.

İlk kez 2017 yılında Gamescom‘da karşımıza çıkan Biomutant, yenilikçi yapısıyla hemen dikkatimizi çekmeyi başarmıştı. Radyasyona maruz kalmış hayvanların bulunduğu Biomutant, gelişmiş karakter yaratma sistemiyle merakla beklenen oyunlardan biriydi.

İsveçli Experiment 101 tarafından geliştirilen oyunun yayıncılığını THQ Nordic üstleniyor. İlk duyurunun ardından çıkış tarihi 2019 olarak belirlenmiş, sonrasında bir yıllık erteleme olacağı açıklanmıştı. Ancak 2020 yılı içerisinde Biomutant konusunda hiçbir gelişme olmadı. Hatta oyun bir kez de süresiz olarak ertelenmişti fakat bunun duyurusu bile yapılmamıştı.

Ne Zaman Çıkıyor?

Prodüksiyon cehenneminde kaybolacak ve iptal edilecek oyunlardan biri olacağını düşünürken THQ Nordic’ten Biomutant hakkında yeni bir duyuru yapıldı. Oyun PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları için 25 Mayıs 2021 tarihinde piyasaya sürülecek.

FRPNET Discord

Dilerseniz siz de Discord kanalımıza katılabilir ve konu hakkında görüşlerinizi bildirip sohbet edebilirsiniz.

2021 yılı içerisine ne oynasak diye düşünürken, Biomutant takvimlerimizde işaretlediğimiz yeni bir oyun oldu. İlk fragmanlarda ve paylaşılan bilgilerde anlatıldığı kadarıyla geniş bir evrim şablonu sunacaksa, yılın en iyi RYO oyunlarından biri olmaya da şimdiden aday.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.