Oyun Haberleri

Bethesda’nın Türkiye Distribütörü CD Media Oldu

Wolfenstein, The Elder Scrolls, Fallout, Doom gibi oyun serilerine imza atan Bethesda Softworks, Türkiye distribütörlüğünü değiştirdi. Yakın zamanda yapılan anlaşma ile Bethesda oyunlarının Türkiye dağıtımı CD Media’ya geçti.

CD Media Türkiye’nin dağıtımını üstleneceği ilk oyun, 26 Temmuz 2019’da çıkış yapacak Wolfenstein: Youngblood Deluxe Edition olacak.

MachineGames’in Arkane Studios Lyon ortaklığıyla yaptığı oyun, Playstation 4, Xbox One, PC ve Nintendo Switch platformlarında kutulu olarak satışa sunulacak.

Wolfenstein Youngblood Deluxe Edition oyununda BJ Blazkowicz’in ikiz kızlarından biri olarak oynayın ve kayıp babalarını 1980’lerin Paris’inde bulmak için bir ölüm kalım macerasına çıkın. Nazileri ışıklar kentinden kovma mücadelesinde yeni silahlar, aletler ve güç zırhlarından oluşan bir cephanelik kullanın.

Paris 1980. İkinci Amerikan Devrimi’nin kahramanı BJ Blazkowicz kayıp. Wolfenstein II: TheNew Colossus’un olaylarından on dokuz yıl sonra, BJ Nazi işgali altındaki Paris’e yaptığı birgörevden sonra ortadan kayboldu. Şimdi, yıllarca savaş sebebiyle yüreği katılaşmış babalarının eğitim ve rehberliğinden sonra, BJ’in ikiz kızları Jess ve Soph da harekete geçmeye zorlanıyor. Yeni bir özgürlük savaşçısı takımıyla bir araya gelin ve 1980’lerin Paris’inde sarsıcı manzaralara ve seslere karşı meydan okuyun.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.