Oyun Haberleri

Banner Saga 3 İçin Kickstarter Kampanyası Başlatıldı!

Birçok oyuncunun gönlünü fetheden Banner Saga macerası, üçüncü oyunuyla kaldığı yerden devam edecek. Yapımcılar açtıkları Kickstarter sayfası ile yeni oyunu resmen duyurmuş oldu.

Stoic Studio tarafından geliştirilen ve 2014 yılında oyun pazarına katılan Banner Saga, eleştirmenlerden olumlu yorumlar almıştı. En çok satanlar listesine girmeyi başaran Banner Saga 2 yıl sonrasında, yani 2016 yılında 2. oyunuyla geri dönmüştü.

Stoic Studio, seriye kaldığı yerden devam ediyor. Bu sefer bir Kickstarter kampanyası başlattılar. Rol yapma unsurlarını ve taktik savaş mekaniklerini çok başarılı bir şekilde harmanlayan Banner Saga, Norse mitolojisiyle harmanlanmış hikayesiyle benim de çok sevdiğim oyunlardan biri olmuştu.

Anlamadığım nokta ise bu kadar başarılı olmalarına karşın neden bir Kickstarter kampanyalarına ihtiyaç duydukları. Sonuçta ilk iki oyun geniş çevrelere ulaşmış hatta mobil arenada da en çok satanlar arasına girmişti. Sanıyoruz bu seferki biraz reklam kokan hareketlere giriyor.

Öyle ya da böyle Banner Saga 3, serinin son oyunu olacakmış. Yapımcıların açıklaması bu yönde. Yapılan diğer açıklamalar göre oyunun animasyon arayüzü de elden geçirilecek. Ayrıca karakterlerin gelişim ağaçları da daha oyuncu dostu ve gelişmiş olacak.

Aralık 2018 tarihinde piyasaya sürülmesi beklenen Banner Saga 3’ün odağında The Darkness olarak bilinen karanlık kuvvetler olacak. 200.000 dolarlık bütçenin yarısını toplamış olan Banner Saga 3, kısa süre içerisinde istediği bütçeye ulaşacak gibi gözüküyor.

Banner Saga 3 hakkında daha fazla bilgi almak ve destekçisi olmak için resmi Kickstarter sayfasına göz atmayı unutmayın.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Dragon Age: Inquisition Oyunundan 16 Dakika

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.