Oyun Haberleri

Baldur’s Gate 3’te Maggie Robertson’ın Seslendirdiği Orin the Red Tanıtıldı

Larian Studios oyunun son ana düşmanı Orin the Red’i tanıtan yeni bir video yayınladı. Karakter, Maggie Robertson tarafından seslendiriliyor

Larian Studios, Baldur’s Gate 3‘ün çıkış tarihi yaklaşırken oyunda yer alacak son ana düşmanı tanıtan bir video yayınladı: Orin the Red (Kızıl Orin).

Orin the Red (Kızıl Orin), acı çektirme sanatının erbabı ve cinayetlerin büyük bir ustasıdır. Yıllardır birçok cinayet işlemiş ancak henüz kimliği belirlenememiş, bunun nedenlerinden biri de şekil değiştirme yeteneği sayesinde herhangi birinin, belki de kampınızdaki birinin şekline girebilmesidir.

YouTube player

Karakteri seslendiren ünlü ses oyuncusu Maggie Robertson, daha önce Lady Dimitrescu (Resident Evil Village) ve Skjóthendi the Unerring (God of War Ragnarök) karakterlerine hayat vermişti.

Maggie Robertson, Orin the Red için, “Orin, akıl sağlığı yerinde olmayan biri” diyor ve ekliyor: “Onun ne zaman veya nasıl ortaya çıkacağını bilemezsiniz, olağanüstü bir şekilde hilekârdır.”

Orin the Red, Baldur’s Gate 3’teki kötü karakterlerin “karanlık üçlüsünü” tamamlıyor. Diğer kötü karakterler olan General Ketheric Thorm (J.K. Simmons) ve Lord Enver Gortash (Jason Isaacs) ile birlikte karanlık ve tehlikeli bir üçlü oluşturuyorlar.

Maggie Robertson, J.K. Simmons ve Jason Isaacs ile aynı sahneleri paylaşmanın büyük bir onur olduğunu ve bu üçlünün oyundaki işbirliklerini görmek ve karakterlerin bir araya gelme sürecini deneyimlemekten büyük heyecan ve ilham aldığını ifade ediyor.

Baldur’s Gate 3, 3 Ağustos’ta PC platformunda ve 6 Eylül’de PS5’te yayınlanacak. Haritaya göre Türkiye’de saat 18:00’de oyun tam sürüm olarak başlayacak.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.