Oyun Haberleri

Assassin’s Creed Origins, Xbox Game Pass’e Geliyor!

Xbox Game Pass‘in Game Pass’e Geliyor sekmesi, Assassin’s Creed Origins‘in Haziran 2022’de oyun hizmeti kütüphanesine katılacağını gösterdi.

Oyun platformunun resmi web sayfasındaki güncellemeye göre Microsoft, Assassin’s Creed Origins‘i sürekli genişleyen Xbox Game Pass hizmetine önümüzdeki ay ekleyecek. Game Pass’e yapılan bu ekleme, Assassin’s Creed Origins‘in önümüzdeki günlerde PS5 ve Xbox Series X/S için 60 FPS’lik bir güncelleme alacağına işaret ettiği için bundan daha iyi bir zamanda olamazdı.

Xbox Game Pass şu anda PC ve konsol aboneleri için muhteşem oyunları bünyesine ekliyor. Mayıs 2022 Game Pass eklemeleri arasında Flying Wild Hog‘un hayranlık uyandıran Trek to Yomi oyununu ve yakın zamanda piyasaya sürülen Evil Dead: The Game‘i kütüphanesine ekledi. 26 Mayıs Perşembe günü Sniper Elite 5 de kütüphaneye ekleniyor.

Game Pass’in web sayfasındaki “Game Pass’e Geliyor” sekmesi için güncellenmiş bir liste, Assassin’s Creed Origins‘in Haziran ayında oyuncularla buluşacağını gösterdi. Eski Mısır dönemindeki maceranın 7 Haziran’da Ubisoft Connect aracılığıyla konsol, bulut ve PC için platformda kullanıma sunulacağı belirtiliyor. Ayrıca, bir başka Ubisoft deneyimi olan For Honor: Marching Fire Edition, 1 Haziran’da Game Pass’e gelecek.

Haziran ayında mevcut nesil konsollar için Assassin’s Creed Origins’e gelecek 60 FPS güncellemesi göz önünde bulundurulduğunda Xbox Game Pass zamanlaması mükemmel. Assassin’s Creed’in en etkileyici gezilerinden birini kaçıranlar, macerayı daha iyi performans ile yaşayacaklar.

Ubisoft Montréal tarafından geliştirilen Assassin’s Creed Origins, PC ve konsollar için 2017 yılının sonlarında mağaza raflarında yerini aldı ve oyuncuları, daha sonra Assassin’s Brotherhood olarak bilinen Hidden Ones‘ın tarihini anlatan bir yolculuğa davet etti. Oyuncular, karısı Aya ile birlikte öldürülen oğullarının intikamını almak için bir intikam arayışına giren bir Medjay olan Siwa’lı Bayek rolünü üstlendiler. Ortaya çıkan şey, karanlıkta ışığa hizmet etmek için çalışan bir grubun kuruluşuna giden uzun, dolambaçlı bir yol.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Hatred - Orantısız ve Amaçsız Şiddet

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.