Oyun Haberleri

PlayerUnknown’s Battlegrounds’un Yapımcısından Steampunk Tarzında Yeni MMORPG – Ascent: Infinite Realm

PlayerUnknown’s Battlegrounds’un (PUBG) yapımcısı Bluehole, yeni bir MMORPG oyunu tanıttı. Ascent: Infinite Realm isimli oyun steampunk tarzında bir oyun olacağı belirtildi.

PUBG’nin, yakaladığı başarının ardından uzun süre yeni oyun çıkarması beklenmeyen BlueholeAscent: Infinite Realm (A:IR) isimli MMORPG oyununu tanıttı. Yeni oyun PUBG ile tamamen farklı olacak. Steampunk ve fantastik ögeleri bir araya getiren Bluehole, oyuncularına hem diyarlar arası hem de oyuncular arası savaş imkan sağlayacak. Oyunu yayınlayacak şirket ise Black Desert Online’ı sunan Kakao Games oldu.

Kapalı betası 2018 içerisinde başlayacak olan Ascent: Infinite Realm’da hem savaşmak için hem de yolculuk için araçlar bulunacak. Oyunda büyük çaplı savaşların gerçekleşeceği hem hava, hem de kara alanları bulunacak. Bu savaşlarda kullanıcılar Mech kullanabilecek. Şirket oyunda çok sayıda kişiselleştirme seçeneği bulunacağını da açıkladı. Oyun büyük ölçüde havada gerçekleşecek. Oyunun dünyasında makineler ve büyüler hakim olacak. A:IR’in dünyası büyük ölçüde dikey düzlemde şekillenecek.

Oyunda bulunan Realm vs Realm (RvR) modunda birbirinden farklı fantastik uçan taşıtları kullanarak, franksiyonumuzun diğerlerine üstün gelmesini amaçlanıyor. Bu modda isteyen oyuncular savaşa Mech veya uçaksavar kullanarak karadan da katılabilecekler. A:IR’in, MMORPG tarafında pek bilgi bulunmasa da, beş sınıf içerisinden seçim yapabileceğimizi söyleyen Bluehole, oyunun fiyatı hakkında bir açıklama yapmadı.

İlginizi Çekebilir  Diablo III Konsol Sezonu Sonunda Başlıyor

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu