Oyun Haberleri

Angry Birds Transformers Geliyor!

angry-birds-transformers

Rovio firmasının mobil cihazlar için geliştirdiği ve en popüler mobil oyunlardan birisi olan Angry Birds serisi, fantastik yolculuğuna devam ediyor.

Öncesinde Angry Birds – Star Wars ile başlayan fantastik Angry Birds oyunları, geçtiğimiz günlerde çıkan Angry Birds – Epic isimli rol yapma oyunu ile devam etti. Şimdi sırada Angry Birds – Transformers var!

İlgili Makaleler

angry-birds-transformers-posterHasbro ile yapılan lisans anlaşması sonrasında açıklanan Angry Birds – Transformers’ın yapımına başlandı bile. Autobirds ve Deceptihogs’un savaşına sahne olacak olan oyunda Optimus Prime ve Bumblebee gibi önemli Transformers robotlarının kuş hallerini göreceğiz. Muhtemelen Megatron’un da domuz haline şahit olacağız.

Rovio’nun Pazarlama Müdürü Blanca Juti, “Transformers’ın evrenini Angry Birds ile birleştireceğimiz için çok heyecanlıyız. Bu birleşme, 80’li yıllarda büyümüş ve günümüz hayranlarını tek bir çatı altında buluşturacak. İnsanlar bunu sevecekler,” açıklamasını yaptı.

Oyunla birlikte Telepods adı verilen küçük figürlerin de piyasaya sürülmesi bekleniyor. Telepod, mobil cihazınızın kamerası üzerine yerleştirdiğinizde, size özel yetenekler kazandırabilen oyuncaklar. Sonuçta Transformers gibi bir marka ile lisans anlaşması yapıp da oyuncakları piyasaya sürmemek olmaz.

Angry Birds Transformers oyununun bu yıl sonuna doğru çıkması bekleniyor.

İlginizi Çekebilir  Valhalla Online İçin Ön Kayıtlar Başladı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu