Oyun Haberleri

Aksiyon RPG Oyunu Sigils: Raios Savaşı iPad’de Yayında

sigils-banner

Gameforge ve Sproing, Aksiyon ve rol yapmayı birleştiren Sigils: Raios Savaşı’nı iPad’de yayınlıyor. Ücretsiz çok oyunculu oyun şu andan itibaren App Store’dan indirilmeye hazır.

Sigils, karakter geliştirmek gibi rol yapma oyunu unsurlarını MOBA (çok oyunculu çevrimiçi savaş arenası) oynanışla birleştiriyor. Kısa, sürükleyici çarpışmalar şeklinde düzenlenen oyun, mobil platformda mükemmel bir eğlence sunuyor.

Tek oyuncular ya da gruplar için PvE modunun yanında, gerçek zamanlı olarak yaşanan PvP çarpışmaları, yeni başlayanlar ve orta düzey oyuncular için uzun vadeli motivasyon yaratıyor. Sigils, oynanabilen çok sayıdaki Şampiyon’la ve konforlu eşleştirme sistemiyle bağlantılı olarak bir LAN partisi organize etmenin en kolay yolunu sunuyor.

Kurtlar, Oğlaklar ve Kötü Böcekler Hakkında

Tüm Şampiyonlar, rol yapma oyunlarından alışık olduğumuz gibi belli uzmanlıklara sahip. Kudretli tanklar, çevik hasar vericilerle ve bilge şifacılarla omuz omuza savaşıyor.

sigils-resim1

Sigils: Raios Savaşı’nın kahramanları insansı hayvani varlıklar. Hayvanlar dövüşçülere görünüşlerinin yanında, karakteristik becerilerini ödünç veriyor ve bu şekilde söz konusu figürün rolünü bir bakışta anlatıyor.

Yayında bu eşsiz karakterlerin 15 tanesi hazır bulunuyor. İleride yapılacak güncellemelerde, Raios dünyasına düzenli olarak yeni savaşçılar katılacak ve böylece oyuna daha fazla çeşitlilik getirecek.

Sigils’te oyuncu, savaşçılardan birine savaşta eşlik eden ve onu yönlendiren esrarengiz gezgin rolüne bürünüyor. Tüm mevcut kahramanları bir hesapta açma ve her meydan okumadan önce kendi seçenekleri arasında serbestçe tercih yapabilme olanağı, koleksiyon karakterini vurguluyor ve aksiyon RPG’nin tekrar oynanabilme değerini artırıyor. Gezginin PvE kampanyası sırasında oyuncular Raios dünyasının hikayesini ve böcek kraliçesi Xestia’nın ve ordusunun istilasını yaşıyor. Kullanıcılar tek başlarına ya da grup halinde sümüklü kurtlardan, havadan inan örümceklerden ve dev peygamber develerinden oluşan ordularla karşı karşıya geliyor.

Oynanabilen her Şampiyon savaşta kazanılan deneyim sayesinde en fazla 18. seviyeye kadar yükselebiliyor. Ayrıca gezgin başarıyla geçtiği her meydan okumayla birlikte deneyim kazanıyor ve bu yolla oyuna adını veren Sigils için yeni bölmeler açıyor. Kahramanlar, bu beceri mühürlerinin kullanımı sayesinde her zaman tek bir role bağlı kalmak zorunda olmuyor. Böylece devasa tanklar ayrıca vazgeçilmez destek birimleri haline gelebiliyor ya da en ön saflarda verdikleri hasarı önemli ölçüde artırabiliyor. Hikaye modunda elde edilen ek eşyalar yalnızca motivasyonu artırmakla kalmıyor, kendi savaşçılarının bir uzmanlık daha edinmesine izin veriyor ve deneyler yapmaya teşvik ediyor.

sigils-resim2

Grup Halinde Yenilmez!

İster PvP modunda, ister PvE modunda olsun, yoğun çok oyunculu aksiyon Sigils: Raios Savaşı’nın özünü oluşturuyor. Akıllı grup arama fonksiyonu her zaman bir sonraki meydan okuma için uygun grupların bulunmasını sağlıyor. Bunun yanında sohbet fonksiyonu ve arkadaş listesi kullanılarak her zaman arkadaşlarla birlikte bilgisayar kontrolündeki rakiplere ya da başka oyunculara karşı savaşmak mümkün. Kapsamlı bir kılavuz, tablet için optimize edilen kumanda ve hikaye modunda sürekli, yumuşak bir öğrenme eğrisi, oyun kolay alışılmasını sağlıyor. Ancak sıralamalar ve kapsamlı istatistikler sayesinde profesyoneller de teşvik ediliyor. Yalnızca yeteneklerini birbirine uyumlu şekilde düzenleyen, donanımlarını oyun stillerine uyarlayan ve ortak bir taktik izleyen gruplar kısa vadeli PvP savaşlarda en iyi sıralamalara ulaşabilecek!

sigils-resim3

İlgilenen oyuncular buradan doğrudan App Store’daki indirme bağlantısına buradan ulaşabilir ve ücretsiz olarak oyunu hemen indirebilir.

Sigils: Raios Savaşı’nın özelliklerine toplu bakış:

 • Kısa oyun oturumları, iPad için optimizasyonlu
 • RPG oynanışını MOBA unsurlarıyla birleştiren yenilikçi oyun prensibi
 • Sürükleyici, gerçek zamanlı PvP ve PvE savaşları senkronize olmayan bir platformda senkronize oynamaya izin veriyor
 • Başlangıçta birbirinden çok farklı yetenekleri olan 15 Şampiyon. Daha fazla güncelleme planlama aşamasında.
 • Kahramanlar sürekli seviye atlıyor
 • Çok çeşitli donanım nesneleri ve motive edici ganimetler
 • Eşsiz Şampiyonlar içeren, etkileyici tasarıma sahip fantezi dünyası
 • Konforlu eşleştirme sistemi
 • Kapsamlı istatistikler ve en iyiler listesi
 • Ücretsiz indirme
 • İnanılmaz çok oyunculu eğlence
YouTube player

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Hanimiş Uslu Köpekler? - Pugmire FRP Sistemi İncelemesi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.