Haberler

Örümcek Adam: Örümcek Evreninde Ön Gösterimine Davetiyemiz Var!

14 Aralık 2018 tarihinde vizyona girecek olan Örümcek Adam: Örümcek Evreninde filmini herkesten önce izlemek ister misiniz? Yapacağımız çekiliş ile bu filmin ön gösterimine davetiye kazanabilirsiniz.

Örümcek Adam evrenine farklı bir bakış açısı sağlayacak olan yeni film, 14 Aralık tarihinde vizyona girecek. Çeşitli evrenlerdeki Örümcek Adamlar’ın ortak macerasını anlatacak olan Örümcek Evreninde, çizgi romana benzeyen renkli animasyonlarıyla ön plana çıkıyor.

Hailee Steinfeld, Nicolas Cage, Mahershala Ali, Jake Johnson gibi ünlü isimlerin seslendirme kadrosunda bulunan Örümcek Adam: Örümcek Evreninde filmini 6 Aralık tarihinde herkesten önce izlemek istiyorsanız, yapmanız gerekenler çok basit. Yapacağımız çekilişle 5 kişiye tek kişilik ön gösterim davetiyesi verilecektir.

İlgili Makaleler

Çekiliş detaylarımız şu şekilde:

  • Çekiliş 4 Aralık 2018 tarihinde sonlanacaktır. Kazananlar 5 Aralık 2018 günü Frpnet Facebook sayfası üzerinden duyurulacak.
  • Çekilişte 5 kişiye, tek kişilik ön gösterim davetiyesi verilecektir.
  • Örümcek Adam: Örümcek Evreninde filminin ön gösterimi 6 Aralık 2018 tarihinde İstanbul’da gerçekleşecektir. O tarihte akşam saatlerinde İstanbul’da olduğunuzdan emin olun.
  • Çekilişe yalnızca Gleam üzerinden katılabilirsiniz.

MARVEL and all related character names ©& TM 2018 MARVEL. Spider-Man: Into the Spider-Verse, the Movie ©2018 SPAI. All Rights Reserved.

Örümcek Adam: Örümcek Evreninde Ön Gösterimi

İlginizi Çekebilir  Avengers: Endgame - Yorumlar ve Görüşler Buraya

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu