Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Örümcek Adam 1 Lira Belgeseli

Örümcek Adam 1 Lira Belgeseli

orumcek-adam-1-lira

Örümcek Adam severler veya hayatlarının belirli bir noktasında İzmir – Kıbrıs Şehitleri Caddesi’ne yolu düşenler Gökhan Ertuğan ile karşılaşmışlardır.

Hani İzmir’in ana caddesi üzerinde duvara yapışan Örümcek Adam oyuncaklarını satan kişiden bahsediyoruz. Gökhan Ertuğan’ın ilginç hayatı ve Örümcek Adam ile devam eden hikayesi, bir belgesele de konu oldu.

Atv kanalında katıldığı bir yarışma programıyla milyonların da dikkatini çeken Gökhan Ertuğan, alçak gönüllülüğü, sempatik kişiliği ve değişik yaşam tarzıyla da insanların sevgisini kazandı. Bunun üzerine Özkan Emre de Gökhan Ertuğan ile bir röportaj yapıp bu yaşamı kısa bir belgesel haline getirmiş.

gokhan-ertugan

Özkan Emre’ye bu fikir nereden aklına geldi diye sorduğumuzda; “Gökhan ağabeyi seviyorum. Farklı bir yaşam sürüyor, alışılmışın dışında. Ben de bunu belgelemek istedim. Bir de o caddede yanından geçen herkes gerçekten onu, onun yaşamını ve niçin böyle bir yaşamı seçtiğini merak ediyor. Bunu bizzat kendim öğrenmek istedim. Sonra arkadaş olduk ve bu belgeseli çektik,” diye açıklıyor.

Belgesel – röportaj niteliğindeki projedeki isimler ise şu şekilde;

İlginizi Çekebilir  YUCON 2014'e Günler Kaldı!

Röportaj: Gökhan Ertuğan
Yönetmen-Kurgu: Özkan Emre
Kamera: Ali Uzun – Ali Kaymak – Özkan Emre
Set Ekibi: Gamze Ulusoy – Tunahan Öçalan

İyi seyirler…